سینک ظرفشویی اخوان

گروه صنعتی اخوان جم اولین و بزرگترین تولیدکننده سینک در خاورمیانه می باشد.

سینک ظرفشویی اخوان از محصولات کارخانجات صنعتی اخوان جم می باشد. کارخانجات صنعتی اخوان جم در سال ۱۳۴۸ تاسیس شده است. این مجموعه تولیدی با مجوز وزارت صنایع و معادن استان تهران شروع به فعالیت نموده است. سینک ظرفشویی اخوان یکی از محصولات تولیدی این مجموعه است که توسط آقای محسن اخوان جم راه اندازی شده است. فعالیت تولیدی این گروه با تولید قطعات پرسی شروع شد که بیشتر در صنعت ابزار و تجهیزات مرتبط با ساختمان سازی بود.

لکن با توجه به اینکه صنعت ساختمان رشد قابل توجهی نمود نیاز کشور به تولیدات باکیفیت تجهیزات آشپزخانه بیشتر شد و در ادامه مجوز تولید سینک ظرفشویی اخوان اخذ گردید. در ابتدا تمام سینک ظرفشویی اخوان تولیدی از جنس استیل ضدزنگ بود.

دانش و تجربه بالایی که در تولید محصول سینک ظرفشویی اخوان وجود دارد اسباب توسعه و بهبود این گروه صنعتی شده است. و این مجموعه را به عنوان یکی از قدیمی ترین و باتجربه ترین های این صنعت نموده است.

استفاده از تکنولوژی و تجهیزات روز اروپا اسباب تمایز دیگری است که تولیدات سینک ظرفشویی اخوان را از دیگر رقبا مجزا می کند. سینک ظرفشویی اخوان معروف ترین برند تولیدی سینک ظرفشویی در ایران می باشد که محصولات آن به کشورهای خاورمیانه نیز صادر می شود.

سینک ظرفشویی اخوان سمبل کیفیت وکارایی سینک استیل بوده است. که با تولید بیش از ۵۰۰ مدل انواع سینک ظرفشویی، پرتنوع ترین تولید کننده محصول سینک می باشد. سینک ظرفشویی اخوان بزرگترین تولید کننده سینک در خاورمیانه است.

گروه اخوان توانسته با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت آشپزخانه پیشرو در این صنعت باشد. لازم به توضیح است که سینک های اخوان دارای ۱۰ سال ضمانت و خدمات در سراسر کشور است و اکثر سینک های اخوان با سیفون و زیرآب ولوازم جانبی شامل بست و نوار آب بندی ارائه می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید راهنمای خرید سینک ظرفشویی و راهنمای خرید سینک ظرفشویی، نکات تکمیلی را نیز مطالعه کنید.