خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه | سال 1401

خرید سینک ظرفشویی

خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه یک مزیت رقابتی در تجارت است. خرید سینک ظرفشویی را از مبادی مختلفی می توان انجام داد و محصول سینک ظرفشویی محصول کمیاب و یا نایابی نیست. اما مسأله اینجاست که با حجم مشخصی از نقدینگی بتوان خریدی مناسب تر و با تعداد واسطه های کمتری انجام داد و حاشیه سود تجاری را افزایش داد. خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه یکی از اصلی ترین راهکارها برای رسیدن به این هدف می باشد.

 

 محاسبه قیمت تمام شده سینک ظرفشویی درکارخانه

محاسبه قیمت تمام شده سینک ظرفشویی درکارخانه

معمولا فرآیند تولید هر محصولی و ازجمله سینک ظرفشویی دارای هزینه های عملیاتی است که بخشی از آن شامل تهیه و تأمین مواد اولیه و قطعات جانبی می گردد. در ادامه فرآیند تولید هزینه های دیگری اعم از هزینه های نیروی کار، دستگاه های تولیدی، برق و انرژی به آن اضافه می گردد. علاوه بر اینها هزینه های بسته بندی سینک ظرفشویی، انبار و حمل و نقل نیز محاسبه و منظور می شود که در کنار ارقام محاسباتی مربوط به استهلاک و هزینه های مالی شرکت، مجموع هزینه های تولید سینک ظرفشویی به دست می آید.

 

 

خرید سینک ظرفشویی

حال پس از محاسبه و برآورد هزینه های تولید، درصدی به عنوان سود کارفرما و سرمایه گذار لحاظ می گردد و حداقل قیمت تمام شده و قابل ارائه محصول مشخص می شود. در اینجا ضرایب و محاسبات دیگری نیز دخیل می گردد و به منظور جبران هزینه های مربوط به خدمات پس از فروش، پروموشن ها، تبلیغات و برندینگ نیز ضرایبی لحاظ می گردد. در این مرحله با اختیار و قدرت مانور تخفیفی که در اختیار مدیر فروش شرکت قرار می گیرد ارزش خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه تعیین و به بازار عرضه می شود.

محاسن خرید سینک ظرفشویی
محاسن خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه

  •   اولین و مهمترین حسن خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه حذف واسطه هاست. به نحوی که قیمت تمام شده در مرکز اصلی تولید مستقیما به شما منتقل می گردد.
  • از دیگر محاسن خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه قدرت مانور تخفیفی به مشتریان و امکان رقابت بیشتر در بازار است.
  • امکان تهیه محصول اصل تولید کارخانه و برند مورد نظر و اطمینان خاطر از اصل و درجه یک بودن آن نیز از محاسنی است که شاید بتوان برشمرد.

نحوه خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه
نحوه خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه

برای خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه در بعضی از برندها می بایست صرفا به عنوان نماینده اصلی شرکت تولیدی در منطقه ای مشخص باشید تا بتوانید از مزایای خرید مستقیم محصول از کارخانه بهره مند شوید. اما در مواردی هم دیده شده است که کارخانجات تولیدی سینک ظرفشویی در صورتی که سفارش خرید به اندازه و حجم مشخصی برسد فروش را انجام می دهند و ملاک، حجم خرید و نه صرفا امتیاز نمایندگی است. ودر موارد دیگری فروش به صورت مویرگی است که در صنف تجهیزات آشپزخانه کمتر دیده شده است و اگر هم باشد شرایط قیمتی کاملا متفاوت است.

 

 

خرید سینک ظرفشویی

آیا همیشه خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه بهترین گزینه است؟

علی رغم همه محاسن شمرده شده بالا که خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه را بهترین گزینه معرفی میکند در شرایط مختلف بازار دیده می شود که بعضا قیمت هایی که در بازار تعدادی از برندها دیده و شنیده می شود کمتر از قیمت های شرکت تولیدی است و یا اینکه محصول سینک ظرفشویی با برند یا برندهایی مشخص در بازار با تخفیفاتی بیشتر از تخفیفات شرکتی یافت می شود که این مسأله به دلیل قربانی کردن برندهای معروف جهت رشد فروش در سایر محصولات است و منجر به پدیده زیرفروشی محصول یا برند می گردد.

 

راهکار چیست؟

هرچند که در اکثر مواقع خرید سینک ظرفشویی به قیمت درب کارخانه خریدی معقول و منطقی است لکن به دلیل پدیده زیرفروشی که در بازار وجود داشته این امکان وجود دارد که محصولی از سینک ظرفشویی با برندی مشخص با قیمتی پایین تر در بازار عرضه شود که البته این اتفاق همیشگی نیست و اگر هم وجود داشته باشد مخصوص معدود برندهاست که به دلیل همین اتفاق محبوبیت خود را نیز به تدریج از دست می دهند.
با همه این اوصاف ارتباط مداوم با افراد مطلع و خبره بازار می تواند در شرایط مختلف راهگشای انجام خرید مناسب باشد و همیشه نیز این نکته را باید مدنظر داشت که ارتباط دائم و استوار با اطمینان و حاشیه سود مناسب بهتر از ارتباطات مقطعی و غیر مطمئن و بر اساس منفعت مالی صرف است.

 

خرید سینک ظرفشویی ارزان| خرید سینک ظرفشویی روکار| خرید سینک ظرفشویی توکار| خرید سینک ظرفشویی گوشه ای| خرید سینک ظرفشویی عمده| خرید سینک ظرفشویی گرانیتی| خرید سینک ظرفشویی کوچک | خرید سینک ظرفشویی اخوان| خرید سینک ظرفشویی استیل البرز| خرید سینک ظرفشویی کن

 

لینک کوتاه : rizy , rlu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد