خرید سینک ظرفشویی دیموند با قیمت استثنائی

خرید سینک ظرفشویی دیموند را با شرایط عالی و خدمات پس از فروش ۱۲ ساله می توانید انجام دهید. خرید سینک ظرفشویی دیموند یکی از انتخاب هایی است که رضایت فروشنده و ماندگاری برای مصرف کننده نهایی را به همراه خواهد داشت. سینک های ظرفشویی دیموند با تنوع بالایی که در طراحی دارد یکی از برندهای  مطرح در حوزه تولید سینک ظرفشویی است.

 

خرید سینک ظرفشویی دیموند

 

شروع به کار و تولید سینک ظرفشویی دیموند

برند دیموند با شروع سال ۱۳۹۳ فعالیت رسمی و جدی خود را آغاز نمود و وجه تسمیه و عنوان این برند نیز برگرفته از نام قدیمی کوه دماوند است. این شرکت تولیدی که با نام برند دیموند در ابتدای کار، فعالیت خود را شروع کرده با همکاری تیمی قوی و با تجربه در صنعت تجهیزات آشپزخانه اقدام به فعالیت می کند. تجربه بیش از ۲۰ سال فعالیت این تیم و همکاری و همراهی آنها با هم رمز موفقیت و ماندگاری این برند در شرایط پرفرای و نشیب اقتصادی است.

 

 

 خرید سینک ظرفشویی دیموند

دیموند، با تولید سینک ظرفشویی فعالیت خود را شروع کرده است و در حالی که با برون سپاری تولید این فرآیند را انجام می داد در حال حاضر به مرحله ای رسیده که تولید سینک ظرفشویی دیموند در کارخانه و خط تولیدی این مجموعه انجام می گردد. در ادامه سایر محصولات و تجهیزات آشپزخانه نیز از همان ابتدا در دستور کار و جزو تولیدات اصلی این تیم تولیدی بوده است و تنوع بخشی به محصولات در دستور کار تیم فنی و طراحی آنها قرار دارد.

 

 

خرید سینک ظرفشویی دیموند

مزیت رقابتی در خرید سینک ظرفشویی دیموند

تجربه فعالیتی بالای مدیران اصلی و صاحبان این برند باعث شده است تا با شناخت عمیق از بازار محصول تجهیزات آشپزخانه و به طور خاص سینک ظرفشویی، نیاز مصرف کننده ایرانی را بیش از پیش بشناسند. اردشیر بذرافشان و سید علی لاله آبادی عناوین و چهره های شناخته شده ای در این صنف می باشند و مزیت رقابتی خود را مشتری مداری و ارائه خدمات پس از فروش مناسب می دانند.

 

 

خرید سینک ظرفشویی دیموند

تنوع در خرید سینک ظرفشویی دیموند

سینک های ظرفشویی دیموند طبق کاتالوگ های شرکت در ۵۷ مدل مختلف تولید و عرضه می گردند و شامل سینک های روکار، سینک های توکار، سینک های کلاسیک و کریستال می باشند که در ادامه آمده است.

  • سینک های روکار سری ۱۰۰ در دو نوع فانتزی و نیمه فانتزی
  • سینک های توکار سری ۲۰۰ در دو نوع فانتزی و نیمه فانتزی
  • سینک های کلاسیک سری ۳۰۰
  • سینک های کریستال یا سینک های سری ۴۰۰

 

 

خرید سینک ظرفشویی دیموند

خدمات پس از فروش در خرید سینک ظرفشویی دیموند

خدمات پس از فروش سینک ظرفشویی دیموند به مدت ۱۲ سال است که طولانی ترین خدمات پس از فروش ارائه شده در ایران است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *