خرید سینک گرانیتی | ضمانت در قیمت و کیفیت

خرید سینک گرانیتی

اگر شما هم به دنبال خرید سینک گرانیتی هستید و در این زمینه به دنبال اطلاعات جامع و کامل و دست اول می گردید کافیست با ما همراه باشید تا هر آنچه را که لازم است در خرید سینک گرانیتی بدانید، به دست آورده و از کم و کیف آن مطلع گردید. علاوه بر آن ضمن ایجاد ارتباط با این مرکز، خرید خود را چه به صورت کلی و جزیی با شرایط ایده آل به انجام رسانده و تمام موارد فنی و تکنیکی در خرید و شناخت انواع سینک ظرفشویی گرانیتی را در عمل مشاهده نموده و به کار ببرید.

 خرید سینک گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی

یکی از انواع کمتر شناخته شده سینک ظرفشویی در بازار انواع سینک های گرانیتی است که حتی بسیاری از فعالان قدیمی و باسابقه در این حوزه نیز اطلاعات تخصصی و فنی اندکی در این زمینه دارند و اگر برای مشورت به آنها مراجعه کنید برحسب قضاوت شخصی و نه دیدگاه های فنی و واقعی به شما پاسخ می دهند. لذا بسیار ضروری است که سینک گرانیتی به عنوان یک محصول تخصصی که مورد تأیید و استفاده بسیاری از مشکل پسندان و افراد سخت گیر بوده لااقل به صورت اجمالی شناخته شده و در زمان خرید اطلاعات نسبی و قابل قبولی در دست شما باشد.

 

خرید سینک گرانیتی

سینک گرانیتی خارجی

در مفاهیم و کالاهایی نامأنوس و یا کمتر مأنوس با ذهن مخاطبان اولین تفکری که ایجاد می گردد گرایش به سمت محصولات خارجی است و سینک گرانیتی خارجی به واسطه قدمت و حضور برندهای خارجی نام آشنا در داخل ایران همواره به عنوان یکی از گزینه ها در خرید مطرح بوده است. برندهایی همچون شاک و بلانکو از تولیدات کشور آلمان و فونیکس از وارداتی های چینی وسایر برندهای خارجی دراین بین قابل طرح می باشند.

 • سینک ظرفشویی گرانیتی ایتالیایی

از زمانی که برندهای تولیدی خارجی در صنعت ساختمان حضور داشته اند یکی از پرطرفدارترین کالاها علی الخصوص در مصالح و طراحی های داخلی انواع متریال های ایتالیایی بوده است. سینک ظرفشویی ایتالیایی به عنوان محصولی که همواره توانسته است توجه قشر بانوان را در کشور ایران به خود معطوف نماید به عنوان یکی از گزینه های اصلی در نمونه های خارجی بوده و انواع سینک ظرفشویی گرانیتی ایتالیایی همچون الچی، تکا، میکس و انزو در این بین به چشم می خورده است. لکن با اجرایی شدن تحریم های اقتصادی و سیاسی مختلف حضور آنها در داخل همواره با نوسان همراه بوده و از سویی قیمت های بسیار بالاتر آنها بعضا در توان اقتصادی اکثر خانوارهای ایرانی قرار نمی گرفته است.

 

خرید سینک گرانیتی

 • سینک گرانیتی شاک (Schock)

به ادعای تولیدکنندگان و مالکان این شرکت اگر متوسط مصرف سینک گرانیتی سالانه در دنیا دومیلیون عدد باشد حدود هفتاد و پنج درصد از این مصرف دنیا توسط شرکت شاک آلمان تأمین می گردد که متاسفاه بنا به دلایل ذکر شده بالا حضور و موجودی آن در داخل کشور با محدودیت شدید مواجه است.

 • سینک گرانیتی بلانکو (Blanco)

از دیگر برندهای مطرح و شناخته شده آلمانی در داخل سینک گرانیتی بلانکو می باشد که اگر بخواهید بعد از برند شاک دومین رتبه را در بین سینک ظرفشویی آلمانی پیدا کنید قطعا این رتبه به برند بلانکو تعلق می گیرد که کماکان تمام مشکلات و محدودیت های مطرح برای سینک های خارجی در مورد ان نیز صدق می کند.

 • سینک گرانیتی فونیکس (Phoenix)

یکی از برندهای خارجی که در شرایط تحریمی بهتر از سایرین می توانست واردات آن انجام شود سینک گرانیتی فونیکس بود که این موضوع مربوط به مبدأ وارداتی آن و کشور چین است. فونیکس به عنوان یک برند چینی علاوه بر اینکه محدودیت های واردات محصولات خارجی را با خود به همراه دارد در واقع به عنوان یک برند چینی مسائل و حواشی مربوط به کالای چینی را نیز با خود یدک می کشد و کافیست بنا به درخواست متقاضی واردکننده قیمت پایین تری مطالبه شود که در نتیجه تأثیر مستقیم آن در کیفیت کالای تحویل شده مشهود می گردد.

 

 خرید سینک گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی ایرانی

در  پاسخ به نیاز مصرف کنندگان داخلی به سینک های گرانیتی تعدادی از شرکت ها و تولیدکنندگان برآن شدند تا به صورت تخصصی و یا درکنار سایر محصولات تولیدی خود، سینک گرانیتی را عرضه نمایند و در این بین برندهای فعال در حوزه تجهیزات آشپزخانه به این عرصه ورود نمودند که سینک گرانیتی بیمکث و سینک گرانیتی کن محصول همان تفکرند.
اما به دلیل اینکه تولید تخصصی را خودشان انجام نمی دادند و یا اینکه سینک های گرانیتی را از کشورهایی همچون چین و هند وارد می کردند و در داخل برند خود را بر روی آنها درج می نمودند این روند ادامه دار نبوده و با همان محدودیت های مربوط به سینک های خارجی مواجه شده است. لذا برندهای تخصصی در زمینه تولید سینک گرانیتی ورود نموده واقدام به فعالیت کرده اند که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

 • سینک گرانیتی تبریز

در منطقه شمال غربی کشور که با محوریت و مرکزیت شهر تبریز شناخته می شود تعداد قابل توجهی از تولیدکنندگان سینک گرانیتی در قالب کارگاه های تولیدی و یا کارخانجات صنعتی اقدام به فعالیت تولیدی نموده اند که هریک در این زمینه دارای نام و نشان و برند مخصوص به خود هستند وتاحدی توانسته اند نیاز نسبی بازار نسبت به سینک های گرانیتی معمول را پاسخ دهند. سینک گرانیتی تبریز تا به حال توانسته است به عنوان مرجعی برای تولید این کالا باشد.

 • سینک گرانیتی شاین

یکی از تولیدکنندگان شرکتی که در یکی از شهرک های صنعتی اطراف تبریز اقدام به تولید صنعتی سینک گرانیتی می کند سینک گرانیتی شاین می باشد که نسبت به بسیاری از برندهای موجود داخلی از کیفیت مطلوب و توان تولیدی قابل قبولی برخوردار است. تنوع در تولید، کیفیت نسبتا مطلوب و توان تولید و تأمین کالا از مهمترین ویژگی ای این برند تولیدی است که برای تولید محصولات آن می توانید با تیم پشتیبانی همین مجموعه ارتباط بگیرید.

 • سینک گرانیتی گرانیکو

از دیگر برندهای فعال و مطرح داخلی در عرصه تولید این کالا، سینک گرانیتی گرانیکو است. یکی از موفقیت های بارز و مشهود این برند نداشتن کارگاه و یا کارخانه تولیدی اختصاصی می باشد که از طریق برون سپاری تولید با برندسازی و تبلیغات موثر اقدام به فروش محصولات خود می کند. کیفیت محصولات تولیدی بسیار وابسته به کیفیت تولید در منبع تولیدی است و خدمات شرکتی و ضمانت های لازم نیز جزو تبلیغات و پارامترهای اطمینان بخش این مجموعه محسوب می شود.

 • سینک گرانیتی دیجی کالا

اگرچه دیجی کالا یک فروشگاه اینترنتی است و فروش اینترنتی سینک گرانیتی و سینک ظرفشویی را نیز انجام می دهد اما به دلیل فعالیت گسترده ای که در این مدل از فروش کالا دارد عبارت سینک گرانیتی دیجی کالا نیز مورد جستجو و درخواست مصرف کنندگان است که در اینجا ذکر دونکته را لازم به ذکی می دانیم:

 1. دیجی کالا یک فروشگاه و مرجع تخصصی در حوزه سینک ظرفشویی و سینک گرانیتی نیست.
 2. به طور معمول قیمت های فروشگاهی آن به جز در موارد خاص کالاهای مصرفی از قیمت مراکز فروش عمده و پخش بسیار بالاتر است.
 • سینک گرانیتی سفید

از جمله ویژگی های منحصر به فرد و جذاب سینک گرانیتی وجود رنگ بندی در آن است. سینک گرانیتی سفید به عنوان یکی از نمونه های پرطرفدار در بین سینک های گرانیتی است که به رنگ های سفید کلاسیک و سفید شنی عرضه می گردد. رنگ بندی و امکان تولید سینک رنگی این قابلیت را به وجود می آورد تا سلایق مختلف بتوانند به راحتی مطابق با خواست و سلیقه خودشان دست به انتخاب بزنند.

 خرید سینک گرانیتی

 

سایر انواع سینک ظرفشویی

همانطور که مطلعید و می دانید انواع دیگری از سینک ظرفشویی نیز تولید شده و در بازارهای مصرفی موجودند که نمونه های سینک استیل، سینک ظرفشویی شیشه ای و سینک های صنعتی از این جمله اند که در ادامه به معرفی مختصر تعدای از این نمونه های می پردازیم که شاید کمتر معرفی شده اند.

 • سینک ظرفشویی لتو

سینک ظرفشویی لتو در بین تولیدات سینک ظرفشویی ترکیه ای  و یا اصطلاحا در دسته سینک های ترک قرار می گیرد که فعالیت و حضور قابل توجهی در بازار داخلی داشته است و تنها مسأله مربوط به آن بحث رقابت قیمتی است که در بازه های زمانی مشخصی به دلیل نوسانات قیمت ارز و دلار نتوانسته با نمونه های داخلی رقابت کند.

 • سینک ظرفشویی کوچک

یک سینک بسیار کاربردی در کافی شاپ ها، فروشگاه ها و اماکنی که با محدودیت فضایی مواجهند سینک ظرفشویی کوچک می باشد که به صورت محدود و باتنوع بسیار پایین تولید می گردد و در تولیدات سینک گرانیتی نیز مشاهده می گردد.

 • سینک ظرفشویی چینی

وقتی با عبارت سینک ظرفشویی چینی روبه رومی شوید دو تعبیر در ذهن شما تداعی می گردد:

 1. سینک ظرفشویی تولید کشور چین که در تهیه و خرید آنها باید بسیار محتاط و دقیق بود.
 2. سینک های با جنس چینی و یا سرامیک که به طور معمول در روشویی و در محیط های حمام و سرویس ها استفاده می شود.
 • سینک مشکی

باتوجه به قابلیتی که در مواد اولیه تولیدی سینک های گرانیتی وجود دارد امکان تغییر در رنگ محصول و تولید با رنگ های سفارشی نیز موجود است که سینک با رنگ مشکی یا اصطلاحا سینک مشکی از جمله این نمونه هاست و در انواع سینک مشکی کلاسیک یا مشکی با طرح های شنی و ترکیبی می تواند ارائه گردد.

 

خرید سینک گرانیتی

کیفیت سینک گرانیتی

در مورد کیفیت سینک گرانیتی بسیار جای صحبت است و باتوجه به کامپوزیت بودن مواد اولیه این نمونه از سینک، درجه کیفیت محصول نهایی تولیدی می تواند بسیار متغیر باشد. حتی استفاده کردن و یا استفاده نکردن از بعضی مواد اولیه نیز در سلامت و کیفیت نهایی این محصول موثر است.

لذا بر اساس همین موضوع این مجموعه که به صورت تخصصی در زمینه سینک های ظرفشویی فعالیت می کند سینک های گرانیتی موجود در بازار را براساس کیفیت مواد اولیه و فرآیند تولیدی آنها در سه کلاس کیفی طبقه بندی می کند:

 1. کلاس A بالاترین کیفیت تولید در سینک های گرانیتی داخلی است که تمام تست های استاندارد را می گذراند.
 2. کلاس Bدر رده کیفی متوسط قرار داشته و ضمن برخورداری از ضمانت های لازم کیفیت گروه اول را ندارد.
 3. کلاس C که استفاده از آنها به دلیل استفاده از فایبرگلاس در مواد اولیه مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

معایب سینک گرانیتی

در مورد معایب سینک گرانیتی و در اصل معایبی که برای آنها مطرح می شود همگی مربوط به نمونه های درجه دو و سه این محصول است که به دلیل استفاده از مواد پلی استر و فایبرگلاس در مواد اولیه تولیدی آنها پس از مدتی استفاده از محصول ممکن در اثر گرمای محیط بوی نامطلوبی در فضای آشپزخانه بپیچد و یا اینکه خواص اصلی سینک گرانیتی اعم از ضدخش بودن و آنتی باکتریالی را زیرسوال ببرد.

 

خرید سینک گرانیتی

سینک گرانیتی بهتر است یا استیل؟

از لحاظ ظاهری و آماری حضور سینک های استیل در بازار بسیار بیشتر از سایر نمونه هاست و طبیعتا در زمان خرید این سوال ایجاد می شود که سینک گرانیتی بهتر است یا استیل؟

پاسخ به این سوال را از دوبعد کیفی و کمی عنوان می نماییم:

 • از بعد کیفی تمام افراد و خانواده هایی که سینک گرانیتی اصل و باکیفیت را در خانه هایشان قرار داده اند قائل به این موضوع هستند که ای کاش زودتر اقدام کرده بودند و چرا تابحال از سینک های استیل استفاده می کرده اند؟!
 • و از بعد کمی تمام خصوصیات فنی و بهداشتی که برای یک سینک ظرفشویی مدنظر است اعم از ضدخش بودن، آنتی باکتریالی و تمیزکردن آسان در سینک های گرانیتی اصل به وضوح قابل مشاهده بوده و خروج آب از شیرظرفشویی به سمت لگن ها هیچگونه انعکاس صدایی نداشته و آرامش محیط را به طور کامل حفظ می نماید.

 

خرید سینک گرانیتی

قیمت سینک گرانیتی

مسأله اقتصادی و قیمت سینک گرانیتی نیزدر جای خود اهمیت بسیار بالایی دارد و اگر موضوع کیفیت را در نظر بگیریم قطعا با هر بودجه و قیمت حداقلی می توان برای خرید سینک گرانیتی اقدام نمود که البته در اینجا تفاوت در عمق لگن و ضخامت ورق استیل و نوع طراحی و پرس در ساخت سینک مطرح نیست بلکه تفاوت در متریال و مواد اولیه است که با مشاوره لازم و ارتباط با کارشناسان این مجموعه قطعا بهترین محصول و قیمت متناسب با بودجه خرید به شما پیشنهاد خواهد شد و این تعهد در ضمانت قیمت و کیفیت وجود دارد.

 

خرید سینک گرانیتی

سینک گرانیتی ارزان

اگر به دنبال خرید سینک گرانیتی ارزان هستید این امکان قطعا فراهم خواهد بود اما لطفا به دنبال خرید هر محصول و سینک ارزانی هم نروید و قبل از انجام این کار از راهنمایی ها و مشاوره تخصصی تیم پشتیبانی ما بهره مند گردید.

فروشگاه سینک گرانیتی

مجموعه ها و فروشگاه های محدودی در زمینه این محصول فعالیت می کنند و شما کمتر به صورت تخصصی فروشگاه سینک گرانیتی مشاهده می کنید و اگر هم در تعدادی از آنها محصولات سینک گرانیتی موجود باشند مشاوره های تخصصی و اطلاعات کاربردی لازم برای انجام یک خرید مناسب وایده آل در اختیار شما قرار نخواهد گرفت. اما با ارتباط و تماس تلفنی با ما می توانید تمام این خدمات را به صورت غیرحضوری و یکجا در اختیار بگیرید و نیاز به حضور فیزیکی در هیچ یک از مراکز فروش سینک گرانیتی در تهران و شهرستان ها نخواهید داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *