خرید و فروش سینک پلی استیل بدون واسطه

خرید و فروش سینک پلی استیل به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید سینک ظرفشویی همواره مطرح بوده است. شرکت پلی استیل از سال ۱۳۶۱ که در شهر تبریز تأسیس شده اقدام به تولید انواع ظروف استیل و سینک ظرفشویی پلی استیل نموده است. محصولات پلی استیل و خرید و فروش سینک پلی استیل در بین فعالان بازار سینک ظرفشویی دارای قدمت بالایی می باشد و همواره به عنوان یکی از اولین ها در تولید سینک ظرفشویی آشپزخانه مطرح بوده است.

 

 

خرید و فروش سینک پلی استیل

شرکت پلی استیل

شرکت پلی استیل افتخار فعالیت بالای ۳۵ سال در تولیدات استیل و سینک های ظرفشویی را داراست. همانطور که عنوان گردید این شرکت در سال ۶۱ فعالیت خود را به طور همزمان در تبریز و منطقه صنعتی سازمان آب تهران آغاز نموده است. از همان ابتدا با بهره گیری از تجهیزات و دستگاه های روز دنیا اقدام به تولید و عرضه محصولات با کیفیت مورد نیاز آشپزخانه ها پرداخت و با تولید محصولات اجاق گاز، هود آشپزخانه و سینک پلی استیل شهرت و آوازه خود را در ایران و کشورهای منطقه فراگیر نمود. الگوبرداری از جدیدترین مدل ها و طرح های اروپایی و امریکایی از رموز موفقیت این مجموعه تولیدی بوده است.

 

 

 

خرید و فروش سینک پلی استیل

 

سرمایه گذاران و مدیران شرکت پلی استیل

در سال ۱۳۷۲ کلیه سهام شرکت پلی استیل توسط خانواده سیدصالحی زاده خریداری گردید و تاکنون این شرکت تولیدی توسط همین خانواده مدیریت می شود. ۲ سال پس از خریداری و انتقال سهام شرکت در سال۱۳۷۴ شرکت پلی استیل دفتر بازرگانی خود را در تهران تأسیس نمود و با ایجاد انبار فروش سینک ظرفشویی پلی استیل گامی مهم در جهت توسعه بازارهای تجاری و محصولات خود برداشت که اخذ پروانه تولید ۳۶۰ هزار عدد سینک ظرفشویی پلی استیل در سال نیز در همان راستا اتفاق افتاد.

 

 

 

 

خرید و فروش سینک پلی استیل

 

خط مشی شرکت در تولید و خرید و فروش سینک پلی استیل

خط مشی اصلی شرکت پلی استیل را می توان در چند عبارت خلاصه نمود. خلاقیت در طراحی، نوآوری در تولید، حفظ کیفیت محصولات و مشتری مداری عمده عناوینی است که زیبنده این مجموعه تولیدی می باشد. تهیه و تأمین مواد خام اولیه از بهترین کشورهای اروپایی و شرق آسیا از دیگر مزایای این شرکت است. همچنین حرکت آرام، خاموش و به دور از هرگونه جنجال رسانه ای ویژگی منحصر به فرد شرکت پلی استیل در فرآیند تبلیغاتی خود بوده و مصداق بارز و عملی این ضرب المثل در بازار تولید سینک ظرفشویی است که: مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید!

 

 

 

خرید و فروش سینک پلی استیل

 

بازار خرید و فروش سینک پلی استیل

پس از اینکه در سال ۱۳۷۴ شرکت پلی استیل جهت اخذ پروانه تولید ۳۶۰ هزار عدد سینک ظرفشویی پلی استیل در سال اقدام نمود و با توجه به خط مشی کیفی خود در تولید توانست فعالیت تجاری و صادرات سینک ظرفشویی پلی استیل را به بیش از ۳۵ کشور جهان انجام دهد و به عنوان واحد نمونه صادرات از سوی وزارت صنایع سابق معرفی گردد. و در ادامه در سال ۱۳۷۷ مجوز فعالیت و تولید ۳۴هزار عدد سینک ظرفشویی در سال برای واحد تولیدی تهران اخذ گردید و فرآیند توسعه بازار خرید و فروش سینک پلی استیل را ادامه داد.

 

 

خرید و فروش سینک پلی استیل

محصولات سینک ظرفشویی پلی استیل

شرکت پلی استیل توانمدی ویژه ای را در طراحی و ساخت قطعات و قالب های تولیدی سینک ظرفشویی داراست و این کار را با استفاده از دانش فنی، نیروی متخصص خود به بهترین نحو به انجام می رساند و همچنین با بهره گیری از جدیدترین نرم افزارهای طراحی و ماشین آلات پیشرفته موجود در کارخانجات خود این فرآیند را کاملا بومی سازی می نماید. نتیجه این فعالیت توانمندی در تولید بیش از ۱۵۰ مدل سینک فانتزی و معمولی است که طیف وسیعی از سلایق مشتریان را پاسخ می دهد. همچنین اولین تولیدکننده سینک های سه لگنه از دیگر افتخارات این مجموعه تولید است.

 

 

خرید و فروش سینک پلی استیل

 

این شرکت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در زمینه آب بندی سینک ظرفشویی، اولین شرکت تولید کننده سینک ظرفشویی با نوار آب بند PU است. شرکت پلی استیل در کنار محصولات متنوع سینک ظرفشویی جزو معدود شرکت های تولیدی در این صنعت است که قطعات پلاستیکی و سیفون مورد نیاز سینک های خود را نیز تولید و عرضه می کند و توانمندی آن در حدی است که در شرایط مختلف اقتصادی از ظرفیت دستگاه تولیدی خود جهت ارائه خدمات به سایر برندها نیز بهره می گیرد.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *