سینک ظرفشویی اخوان، خرید یا انصراف؟!

سینک ظرفشویی اخوان از محصولات کارخانجات صنعتی اخوان جم می باشد. کارخانجات صنعتی اخوان جم در سال 1348 تاسیس شده است. این مجموعه تولیدی با مجوز وزارت صنایع و معادن استان تهران شروع به فعالیت نموده است.سینک ظرفشویی اخوان یکی از محصولات تولیدی این مجموعه است که توسط آقای محسن اخوان جم راه اندازی شده است.
فعالیت تولیدی این گروه با تولید قطعات پرسی شروع شد که بیشتر در صنعت ابزار و تجهیزات مرتبط با ساختمان سازی بود.
لکن با توجه به اینکه صنعت ساختمان رشد قابل توجهی نمود نیاز کشور به تولیدات باکیفیت تجهیزات آشپزخانه بیشتر شد و در ادامه مجوز تولید سینک ظرفشویی اخوان اخذ گردید. در ابتدا تمام سینک ظرفشویی اخوان تولیدی از جنس استیل ضدزنگ بود.

سینک ظرفشویی اخوان

دانش و تجربه بالایی که در تولید محصول سینک ظرفشویی اخوان وجود دارد اسباب توسعه و بهبود این گروه صنعتی شده است. و این مجموعه را به عنوان یکی از قدیمی ترین و باتجربه ترین های این صنعت نموده است.

استفاده از تکنولوژی و تجهیزات روز اروپا اسباب تمایز دیگری است که تولیدات سینک ظرفشویی اخوان را از دیگر رقبا مجزا می کند.

سینک ظرفشویی اخوان معروف ترین برند تولیدی سینک ظرفشویی در ایران می باشد که محصولات آن به کشورهای خاورمیانه نیز صادر می شود.

سینک ظرفشویی اخوان سمبل کیفیت وکارایی سینک استیل بوده است. که با تولید بیش از 150 مدل انواع سینک ظرفشویی، پرتنوع ترین تولید کننده محصول سینک می باشد. سینک ظرفشویی اخوان بزرگترین تولید کننده سینک در خاورمیانه است.

سینک ظرفشویی اخوان

 

جهت خرید و تهیه هریک از محصولات با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد