قیمت سینک ظرفشویی| ایرانی در مقابل خارجی

قیمت سینک ظرفشویی ایرانی چه قدر است؟ پارامترهای تعیین قیمت سینک ظرفشویی ایرانی و خارجی چیست؟ در مقایسه بین سینک های ایرانی و برندهای خارجی گوی سبقت در اختیار کدامیک قرار می گیرد؟ قیمت سینک ظرفشویی ایرانی چگونه تعیین می شود؟ آیا قیمت سینک ظرفشویی ایرانی قابلیت رقابت با نمونه های مشابه خارجی را دارد؟ پارامتر قیمت چگونه سایر ویژگی ها و مزایا را تحت الشعاع قرار می دهد و آیا این مسأله باعث تغییری در کیفیت و سایر ویژگی های لازم برای سینک ظرفشویی ایرانی شده است؟

 

 

قیمت سینک ظرفشویی ایرانی

 

قیمت سینک ظرفشویی ایرانی چه قدر است؟

در پاسخ به این سوال کلی که قیمت سینک ظرفشویی ایرانی چه قدر است باید گفت: قیمت محصولات سینک ظرفشویی ایرانی در برندها و مدل های مختلف دارای طیف قیمتی بسیار وسیعی است و بسته به جنس، مدل، ابعاد و تعداد لگن و حتی برند محصول سینک ظرفشویی، قیمت آن متنوع و متغیر است. لذا در این بین برای اینکه بتوانید به مقوله قیمت سینک ظرفشویی ایرانی نگاه دقیق تری بیاندازید و به راحتی آن را با  تولیدات سایر کشورها مقایسه کنید می توانید مبنایی را برای مقایسه درنظر گرفته و بر آن اساس اظهار نظر نمایید. لذا در این رابطه ملاکی که معمولا به عنوان معیار عددی قیاس در نظر گرفته می شود معادل دلاری قیمت سینک ظرفشویی ایرانی و مقایسه آن با قیمت دلاری همتای خارجی است.

 

 

 

قیمت سینک ظرفشویی ایرانی

 

پارامترهای تعیین قیمت سینک ظرفشویی

حال فارغ از مبنای تعیین قیمت سینک ایرانی و خارجی و مقایسه آنها لازم است بدانیم پارامترهایی که در تعیین قیمت سینک ظرفشویی تأثیر گذارند کدام است؟ و برآن اساس درک واضح تری از این قیاس در ذهن ایجاد شود. پارامترهایی که به طور معمول در این میان موثر هستند عبارتند از قیمت مواد اولیه و هزینه های تولید و بسته بندی. البته در این بین هزینه های تبلیغات، فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش نیز درصدی را به خود اختصاص می دهند. لذا با در نظرگرفتن جمیع عوامل ذکر شده فوق می توانید به برآوردی کلی از پارامترهای تعیین قیمت سینک ظرفشویی دست یابید.

 

 

 

 

قیمت سینک ظرفشویی ایرانی

 

نحوه محاسبه و تعیین قیمت سینک ظرفشویی

باتوجه به پارامترهای ذکر شده در سرتیتر قبل، عوامل تعین قیمت تا حدی مشخص شده اند و در ادامه فقط کافیست میزان تأثیرگذاری هریک از آنها در قیمت نهایی را مشخص نمایید. و با نظر به نوسانات قیمتی در هر حوزه، میزان تلورانس یا تغییرات آن را نیز درنظر بگیرید. در انجام این کار معمولا دو مبنا جهت محاسبه و تعیین قیمت وجود دارد:

  • مبنای داخلی و ریالی

مبنای داخلی و ریالی به این معناست که محل تأمین و استحصال پارامتر مورد نظر داخل کشور است و مبنای محاسباتی آن به ریال و واحد پولی داخلی است و در اثر تورم و نوسانات داخلی تعیین می گردد که در این بین می توان هزینه های جاری تولید اعم از آب، برق و گاز را عنوان نمود.

  • مبنای خارجی و دلاری

مبنای خارجی و دلاری نیز به این معناست که محل تأمین پارمتر تعیین قیمت از مبادی خارجی می باشد و براساس قیمت دلار و ارز بین المللی محاسبه می گردد و طبیعتا برپایه تغییر ارزش پایه پولی کشور و سیاست های کلان پولی و مالی است و در اثر نوسانات قیمت ارز در قیمت نهایی تولید محصول سینک ظرفشویی تأثیر می گذارد و در این میان میتوانیم ورق استیل ضدزنگ که یک ماده خام اولیه و وارداتی است را مثال بزنیم.

 

 

قیمت سینک ظرفشویی ایرانی

 

قیمت، یک ویژگی مثبت برای سینک ظرفشویی ایرانی

در شرایطی که مبنای محاسباتی قیمت را، ارز بین المللی یا دلار در نظر بگیریم و از سوی دیگر پارامترهای تأثیرگذار بر قیمت مبنای داخلی و خارجی داشته باشند و با توجه به اینکه هزینه های تولید در داخل در مقایسه با هزینه های تولیدکننده های خارجی بسیار کمتر است می توان نتیجه گیری نمود که قیمت تمام شده محصول سینک ظرفشویی در داخل کشور بسیار پایین تر از قیمت تمام شده همین محصول در خارج از کشور است و در نتیجه قیمت به عنوان یک ویژگی مثبت و یک مزیت رقابتی برای سینک ظرفشویی ایرانی مطرح می شود و در عمل نیز با تبدیل قیمت های ریالی به دلار و مقایسه با نمونه های خارجی این قضیه آشکار می گردد.

 

 

کیفیت و قیمت سینک ظرفشویی ایرانی، مزایای رقابتی

دانش، تخصص و توان تولید تولیدکنندگان داخلی سینک ظرفشویی این شرایط را مهیا نموده است تا یکی از بهترین و باکیفیت ترین سینک های ظرفشویی تولیدی دنیا را در کشور ایران تولید و عرضه نماییم و به این واسطه نه تنها در عرصه قیمت که در عرصه کیفیت نیز حرفی برای گفتن داشته باشیم و در کنار بسیاری از محصولاتی که در داخل تولید می شود محصول سینک ظرفشویی از آن دسته کالاهایی به شمار می رود که در میدان رقابت بین المللی حرف بسیاری برای گفتن دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *