قیمت سینک ظرفشویی | راهنمای خرید ارزان

قیمت سینک ظرفشویی

قیمت سینک در بازار تابع شرایط مختلفی است که نوع و نمونه سینک مورد انتخاب یکی از موارد بسیار تأثیرگذار در آن است. این مورد جدای از هزینه های تولید، شرایط بازار و فرآیند قیمت گذاری شرکت های مختلف می باشد ودر اینجا براساس شناخت نوع سینک ظرفشویی انتظار قیمت سینک مشخص می گردد تا در زمان خرید ضمن داشتن شناخت کافی از خود محصول بتوانید قیمت معقول و منطقی را تشخیص دهید.

 

 

قیمت انواع سینک ظرفشویی

 

قیمت انواع سینک ظرفشویی

 • قیمت سینک معمولی (کلاسیک)

ارزان ترین و کم هزینه ترین سینک ظرفشویی موجود در بازار سینک های معمولی اند که عمق لگن و ضخامت ورق کمتر از مشخصات آنهاست. اگر به دنبال سینک ارزان برای تکمیل سریع پروژه های ساختمانی اکونومی هستید این نمونه از سینک بهترین انتخاب می باشد.

 • قیمت سینک نیمه فانتزی

سینک های نیمه فانتزی حدواسط سینک های معمولی و فانتزی هستند و عمق لگن متوسط در حد 17 سانتیمتر و ضخامت ورق 0/5 تا 0/6 میلیمتر از خصوصیات آنهاست. معمولا قیمت آنها در فروشگاه در دوحالت با سیفون و بدون سیفون اعلام می گردد.

 • قیمت سینک فانتزی

سینک فانتزی که در بسته بندی وکارتن مناسب قرار می گیرد و در بین تمام انواع سینک ظرفشویی استیل بالاترین کیفیت تولید و ضخامت ورق و عمق لگن را داراست به طور طبیعی بالاترین قیمت را نیز در بین مجموعه سینک های استیل به خود اختصاص داده است. عمق لگن بالای 18 سانتیمتر و ضخامت ورق بالای 0/7 میلیمتر از ویژگی های بارز این نمونه از سینک ظرفشویی است.

 

قیمت سینک ظرفشویی

 

 • قیمت سینک ظرفشویی خارجی

به دلیل نوساناتی که در روابط سیاسی کشور وجود دارد و همچنین وجود مسئله تحریم ها موجودی سینک های خارجی نیز با همین نوسان درگیر است و از طرفی وابستگی آن به قیمت ارز معمولا هزینه و قیمت بسیاربالاتری را در قیمت سینک ظرفشویی تحمیل می کند.

 • قیمت سینک ظرفشویی ایتالیایی

در این بین یکی از انواع پرطرفدار سینک خارجی سینک های ایتالیایی هستند که فقط در شرایطی که طراحی زیبا و منحصر به فرد آنها برایتان مطلوب باشد پیشنهاد می گردد چون به همان علت و دلیلی که در مورد کلیه سینکهای خارجی عنوان گردید هزینه پرداختی برای آنها بسیار بالاتر از قیمت سینک به صورت متعارف است.

سینک های گرانیتی از دیگر نمونه های پرکاربرد و با طیف رنگی گسترده در بازار تولید سینک ظرفشویی هستند و در نمونه های زیرصفحه ای و توکار معرفی و عرضه می گردند. مزایایی همچون ضدلک بودن، ضدخش و رنگ بندی زیبا باعث شده تا اقبال عمومی در سال های اخیر به این نمونه از سینک ها بیشتر گردد و تولیدکنندگانی با کیفیت تولید اجناس مشابه خارجی نیز در داخل کشور اقدام به فعالیت و تولید می کنند. عرف قیمتی مدل های ایرانی آنها در محدوده سینک های فانتزی استیل داخلی است.

 

قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی

 

 • قیمت سینک ظرفشویی شیشه ای

اگر به دنبال سینکی زیبا، جذاب و درخشنده باشید سینک های شیشه ای برای استفاده در آشپزخانه شما پیشنهاد می گردد که در دو رنگ سفید و مشکی در بازار داخلی موجود اند و قیمت آنها نیز رنج بالاتری از سینک های فانتزی و گرانیتی داخلی را به خود اختصاص می دهد.

 • قیمت سینک ظرفشویی سفید

سینک سفید را در دو مدل سینک شیشه ای و سینک گرانیتی مشاهده می نمایید که تنوع رنگ آن در نوع گرانیتی نیز کمی بیشتر است و انواع سفید یک دست، سفید شنی و کرم شنی را در بین آنها مشاهده می کنید.

 

 • قیمت سینک در انواع برندها

در انواع برندهای داخلی و خارجی با تغییر شرایط بازار و تورم های سالیانه به طور طبیعی لیست قمت و میزان تخفیفات شرکتی نیز تغییر می کند که در این بین ذکر نکته ای در مورد این دونوع برند لازم به ذکر است

 • قیمت سینک در برندهای خارجی

این قیمت بسیار متأثر از نوسانات اقتصاد کلان کشور و شرایط ارتباطی و سیاسی ایران می باشد. لذا تنها مبنای مشخصه برای آن قیمت ارز و شرایط تعرفه های گمرکی است.

 • قیمت سینک در برندهای داخلی

در انواع سینک ظرفشویی که در داخل کشور تولید می گردد مثلا قیمت سینک ظرفشویی استیل البرز یا قیمت سینک ظرفشویی اخوان تابع عوامل متعددی است و یک فعال بازار داخلی می داند که چه بسیار زمان هایی است که قیمت البرز بر اخوان دارای مزیت است و در برخی مدل ها قیمت های اخوان بسیار رقابتی تر می باشد و در شرایط قیمتی برابر، انتخاب مشتری و کیفیت و پاسخگویی خدمات شرکت اهمیت پیدا می کند.

 

 

قیمت سینک در برندهای خارجی

 

سینک ظرفشویی ارزان قیمت

برای توضیح کلمه ارزان لازم است که دو معنای مشخص را تعیین کنیم. یکی ارزان از نظر قیمتی که مورد انتظار و پسند عموم است و دوم ارزان به معنای اقتصادی و اکونومی که در طول زمان استفاده و با توجه به هزینه های استفاده، تعمیر و تعویض سینک در دراز مدت محصول خریداری شده اقتصادی باشد.

 • با ذکر این دو تعبیر می توان گفت که شاید در بعضی موارد خرید سینک ارزان برای مصرف کننده نهایی بسیار گران تمام شود و خرید یک سینک با قیمت گران تر و منطقی در طول زمان بسیار ارزان تر باشد!

نکات پایانی

 1. قیمت سینک در خرید مستقیم از تولیدکننده بسیار مناسب تر و به صرفه ترخواهد بود.
 2. در شرایطی که گزینه یک امکان پذیر نباشد خرید از نمایندگان اصلی و تضمین کننده کیفیت و محصول انتخاب صحیح تر می باشد.
 3. در واقعی که چنین دسترسی به معنای واقعی و به واسطه دوری از مرکر مهیا نباشد فعالان این حوزه که در فضای اینترنت اقدام به عرضه محصولات می نمایند و خرید مستقیم از تولیدی را انجام می دهند می توانند سینک ظرفشویی ارزان قیمت را در اختیار شما قرار داده و خرید ارزان به معنای واقعی کلمه را رقم بزنند.

  1da , b2n

 

قیمت سینک ظرفشویی
قیمت سینک ظرفشویی اخوان
قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی
قیمت سینک ظرفشویی معمولی
قیمت سینک ظرفشویی استیل البرز
قیمت سینک ظرفشویی دست دوم
قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی اخوان
قیمت سینک ظرفشویی ایتالیایی
قیمت سینک ظرفشویی سنگی
قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی فونیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد