نصب سینک ظرفشویی توکار، چند نکته کلیدی

نصب سینک ظرفشویی توکار برای افراد باتجربه کار ساده ای است و کابینت کاران حرفه ای به راحتی از عهده این کار بر می آیند. لکن رعایت موارد زیر کمک شایانی به نصب سینک ظرفشویی توکار می کند و از ضروریات یک نصب کامل و بدون عیب و نقص است.

نصب سینک ظرفشویی توکار

نکات کلیدی در نصب سینک ظرفشویی توکار

  • در نصب سینک ظرفشویی توکار ابتدا باید به الگوی برش و ابعاد سینک توجه شود و برش کابینت بر مبنای یکی از موارد زیر انجام شود. بر مبنای ابعادی که روی کارتن سینک نوشته شده است و یا ابعادی که روی الگوی برش داخل کارتن سینک می باشد.
  • پس از اینکه برش انجام شد و محل آن با دستمال مناسب تمیز گردید تمام سطح برش خورده با چسب آکواریوم (سیلیکون) پوشش داده می شود.
  • در ادامه از زیر دور سینک را نیز چسب می زنند. حتی اگر خود سینک نوار آب بندی هم داشته باشد.
  • وقتی سینک را در جای خود قرار می دهید در اثر فشار، چسب از کناره های سینک بیرون می زند که پس از این مرحله باید بست های زیر سینک را محکم کرد.
  • در برخی موارد به دلیل اینکه ضخامت صفحات از 3 سانتیمتر بیشتر است نباید خیلی به بست ها اعتماد کرد و بهتر است تا 24 ساعت یک جسم سنگین روی سینک قرار بگیرد.
  • حتما دقت شود که در قسمت اتصال صفحه کابینت با دیوار از زهوار آب بندی (قرنیز) استفاده شود. این زهوار فقط مربوط به جایی نیست که سینک قرار می گیرد. بلکه در هرجایی که صفحه و دیوار اتصال دارند ابتدا محل با چسب آکواریوم پر می شود و روی چسب زهوار قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که چسب آکواریوم به تنهایی کفایت نمی کند و حتما باید از قرنیز استفاده کرد.

نصب سینک ظرفشویی توکار

 

در پایان جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد