سینک ظرفشویی بیمکث، خرید بامکث یا بیمکث؟!

سینک ظرفشویی بیمکث

سینک ظرفشویی بیمکث یکی از محصولات شرکت ستاره طلایی صنعت می باشد. این شرکت که در سال ۱۳۶۰ تاسیس شده با نام تجاری بیمکث مشغول فعالیت است. و با تولید محصول هود آشپزخانه کار خود را آغاز نموده است.

۳۰ سال سابقه درخشان در تولید لوازم آشپزخانه و ماندگاری در این صنعت از ویژگی های بارز این مجموعه تولیدی است. بیمکث دارای رویکرد خودکفایی ملی در تولید محصولات خود می باشد که محصول سینک ظرفشویی بیمکث نیز از این قاعده مستثنا نیست. و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی  در این مسیر اقدام نموده است و در حال حاضر دارای کادر متخصص ایرانی و مشاورینی از خارج کشور است.

سینک ظرفشویی استیل، شیشه ای و گرانیتی از محصولات تولیدی سینک ظرفشویی بیمکث می باشد که درکنار سایر تجهیزات آشپزخانه تولیدی این برند ارایه می گردد.

 

سینک ظرفشویی بیمکث

انوع سینک ظرفشویی بیمکث

سینک ظرفشویی استیل و شیشه ای  از محصولات تولیدی سینک ظرفشویی بیمکث می باشد که درکنار سایر تجهیزات آشپزخانه تولیدی این برند ارائه می گردد. انواع سینک روکار وتوکار که عمدتا دولگن می باشند در کاتالوگ محصولات بیمکث مشاهده می شود که البته چند مدل و نمونه محدود از سینک های تک لگن توکار نیز در جمع تولیدات این شرکت وجود دارد. به منظور آشنایی بیشتر به معرفی دونمونه از سینک های ظرفشویی بیمکث می پردازیم:

 • سینک بیمکث ۹۱۵

سینک بیمکث ۹۱۵ یک سینک ظرفشویی فانتزی دولگن با ابعاد ۵۰ * ۱۱۶ سانتیمتر بوده که دارای عمق لگن ۲۰ سانتیمتری است. با نام شرکتی BS915 شناخته می شود که به همراه سیفون و قطعات سیفون در بسته بندی با کارتن عرضه می گردد. داشتن سرریز لگن از دیگر مشخصات آن بوده و با ورق استنلس استیل با ضخامت ۰/۸ میلیمتر تولید شده است.

 • سینک بیمکث مدل ۹۱۶

سینک بیمکث مدل ۹۱۶ نیز که از تولیدات سینک فانتزی شرکت می باشد و تشابهات بسیاری با مدل ۹۱۵ دارد در حال حاضر در سبد محصولات معرفی شده شرکت وجد نداشته و موجودی آن در انبارها نیز به صفر رسیده است و لذا تا تولید مجدد شرکت بیمکث موجوی برای عرضه و ارائه به مشتریان را ندارد.سینک ظرفشویی بیمکث

سینک بیمکث و سایر برندها

به جز سینک بیمکث در بین محصولات متنوع سینک ظرفشویی که در بازار وجود دارد انواع برندهای تولیدی مختلف دیگری که برای فروش وعرضه به مشتریان می باشد نیز موجودند که در ادامه به معرفی کلی تعدادی از آنها پرداخته شده است.

 • سینک ظرفشویی لتو

اگر به دنبال یک محصول ترک یا سینک ظرفشویی ترکیه ای هستید سینک ظرفشویی لتو یکی از این گزینه هاست که دارای تنوع بسیاری بوده و با طرح های گوناگون توانسته است نظر مخاطبان داخلی را به خود جلب نماید.

 • سینک داتیس

داتیس با اجاق گازهای خود بیشتر شناخته شده است و در بین مصرف کنندگان، انواع اجاق گاز داتیس دارای محبوبیت ویژه ای است. لکن بسیاری از شرکت ها به منظور تکمیل سبد تولیدی محصولات خود در تجهیزات آشپزخانه اقدام به تولید سینک ظرفشویی نیز می کنند که سینک داتیس علی رغم تنوع کمتر نسبت به شرکت های بزرگ تولید کننده سینک توانسته است نمونه محصولات سینک ظرفشویی پرمخاطب و پرفروشی را روانه بازار نماید.

 

سینک ظرفشویی بیمکث

 • سینک البرز

برند البرز بیش از هر چیزی با سینک ظرفشویی استیل البرز شناخته شده و پرآوازه شده است. هر شرکتی بر روی یکی از انواع محصولات و تولیدات خود تعصب ویژه ای دارد و سینک البرز در بین سایر محصولات تولیدی این شرکت اهمیت بالاتری دارد و لذا به همین علت است که تنوع زیاد در انواع سینک تولیدی البرز مشاهده می شود و در هر زمان و با هر شرایطی تولیدات آن متوقف نشده و هر روزه از نمونه های جدید سینک نیز رونمایی می گردد.

 • سینک ظرفشویی ایتالیایی

وقتی در بین فروشگاه ها و دکوراسیون سینک های ظرفشویی قدم می زنید نکته ای که توجه شما را به خود جلب می کند زیبایی طراحی در سینک ظرفشویی ایتالیایی است. سینک های ایتالیایی در ظرافت و زیبایی و تنوع مخاطب پسند بسیار استادانه عمل کرده اند و ترکیبی از زیبایی و کارایی را به مشتریان هدیه می دهند. کمبودی که در اغلب طرح ها و نمونه های تولیدی داخل وجود داشته و عملا در مقایسه با انواع سینک ظرفشویی ایتالیایی این موضوع روشن تر می شود.

 سینک ظرفشویی بیمکث

سینک بیمکث و انواع سینک ظرفشویی

تولید انواع سینک ظرفشویی یک فعالیت تخصصی است و بر این اساس که کدام نمونه و مدل از سینک برای تولید مدنظر است فرآیندها و پروسه تولیدی متفاوتی تعریف می گردد. چراکه مراحل تولیدی سینک های استیل با سینک گرانیتی و شیشه ای کاملا متفاوت است.

 • سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک ظرفشویی را بیشتر با نمونه و مدل های استیل آن می شناسند و به دلیل تمرکز شدید بعضی از تولیدکنندگان بر سینک های استیل و پوشش عمومی بازار با آنها عملا حضور سایر انواع سینک را کمرنگ تر نموده اند. اما سینک ظرفشویی گرانیتی به عنوان یک نمونه از سینک با قابلیت تغییر رنگ های مختلف همواره مخاطبان زیادی را برای خود به همراه داشته است. لکن در بین تولیدات بیمکث تاکنون سینک گرانیتی وجود نداشته و معرفی نشده است.

 • سینک ظرفشویی شیشه ای

همیشه مثال و مصداق تمیزی و شفافیت آینه و شیشه بوده اند و در این بین سینک ظرفشویی شیشه ای با همان جاذبه و براقیت شیشه ای خود همراهان بسیاری را در آشپزخانه ها به خود جلب می کند. تنها یک نمونه سینک شیشه ای در بین محصولات سینک بیمکث مشاهده می شود که با کد BS812 نامگذاری شده است.

 سینک ظرفشویی بیمکث

قیمت سینک بیمکث

قیمت سینک بیمکث به طور معمول از رنج قیمتی معقولی برخوردار بوده و از آنجایی که امروزه در آشپزخانه ها معمولاست محصولات را به کار می برند شرکت بیمکث با معرفی ست هود، اجاق و سینک خود با قیمت های مناسب و اکونومی قابلیت ویژه ای را نیز به مصرف کنندگان داده است. به این صورت که با خرید ست هود، اجاق و سینک ویدان یا صدف ویا نوبل شما سه محصول اساسی آشپزخانه را خریداری نموده و ضمن تناسب و هارمونی این محصولات با یکدیگر از شرایط قیمتی مناسب تری نیز برخوردار خواهید شد.

بهترین سینک ظرفشویی

در بین تنوع وسیعی که در تولیدات سینک ظرفشویی موجود است و این تنوع شامل جنس اعم از استیل یا شیشه و سنگ گرانیت می شود و در کنار آن برندهای تولیدی مختلفی نیز با ارائه اجناس مختلف به این گستره وسیع دامن می زنند انتخاب بهترین سینک ظرفشویی کمی سخت می گردد. اما در این میان رعایت چند نکته بسیار کارساز خواهد بود.

 1. شناخت نیاز اصلی مصرف یا مصرف کنندگان
 2. شناخت توان اقتصادی آنها
 3. ایجاد سنخیت بین این دو عامل

 هود بیمکث

سایر محصولات بیمکث

شرکت ستاره طلایی صنعت همانطور که در ابتدا عنوان گردید با محصول تخصصی هود آشپزخانه به عرصه تولید ورود نموده است و در ادامه و در فرایند توسعه، سایر محصولات خود را نیز روانه بازار نموده است.

 • هود آشپزخانه بیمکث

انواع هود مورب، هود شومینه ای، هود زیرکابینتی، هود مخفی و هود جزیره ای را در بین تولیدات هود آشپزخانه بیمکث می توان مشاهده نمود که این تنوع و گستردگی محصول از یک تولیدکننده تخصصی هود مسأله عجیب و بعیدی نیست.

 • گاز رومیزی بیمکث

اجاق گاز بیمکث مشابه اکثر شرکت هایی که در حوزه تجهیزات آشپزخانه فعالیت می کنند در نمونه های اجاق گازهای رومیزی استیل و شیشه ای است. منتها وجه تمایز این برند با سایر تولیدکنندگان در ارائه اجاق رومیزی برقی است که کمتر برندی در این حوزه به آن ورود کرده است.

 • فر توکار بیمکث

فرهای تمام برقی و فرهای برقی گازی نیز دیگر محصولات بیمکث به شمار می روند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *