سینک ظرفشویی کورین، مزیت یا عیب آشپزخانه من؟!

سینک کورین یا سینک ظرفشویی کورین از جمله سینک های ظرفشویی است که معمولا از سنگ مصنوعی با نام تجاری کورین تهیه و تولید می شود. سینک کورین معمولا ظاهری بسیار زیبا و مدرن دارد و شاید در نگاه اول برای کدبانوی خانه بسیار چشم نواز باشد. لکن باتوجه به مشکلاتی که در یک آشپزخانه مطرح است و باید این مشکلات در کنار زیبایی صرف یک محصول مدنظر قرار گیرد این سوال در ذهن افراد ایجاد می شود که آیا سینک کورین در زمان مصرف نیز کلیه نیازها و خواسته های ما را برطرف می کند؟

در ادامه با پرداختن به مزایا ومعایب این نوع از سینک ظرفشویی مساله را باز می کنیم.

 

مزیت های سینک ظرفشویی کورین

  • اگر سلیقه شخصی شما یا کدبانوی خانه استفاده از سنگ در فضای آشپزخانه است سینک کورین همان انتخابی است که مطابق با سلیقه شماست و دقیقا همان فضا و احساسی را که مدنظر دارید به آشپزخانه شما می دهد.
  • باتوجه به اینکه سینک کورین از سنگ مصنوعی تولید می شود ظاهری یک دست و یک پارچه با صفحه سنگی کابینت ایجاد می کند و از چشم نوازی بیشتری برخوردار است.
  • تنوع طرح و رنگ در سینک کورین از دیگر مواردی است که گستره انتخاب را وسیع تر می کند و محدودیت تک رنگ بودن سینک های استیل را ندارد وشما می توانید باتوجه به رنگ دکوراسیون آشپزخانه تان دست به انتخاب بزنید.
  • سینک کورین به صورت کاملا یک پارچه به رویه کابینت متصل می شود و در صورتی که به طور مناسب و صحیح نصب شود هیچ درزی در محل اتصال وجود نخواهد داشت که این ویژگی باعث جلوگیری از ایجاد هرگونه آلودگی و کثیفی می شود و علاوه بر آن زیبایی بیشتری به فضای آشپزخانه می دهد.
  • سینک کورین به دلیل بافت سنگی که دارد لکه های آب را کمتر نشان می دهد و به راحتی نیز خط و خراش نمی افتد. البته این نکته نیز باید مورد توجه قرار گیرد که در مدل های تیره تر، خراش ها بیشتر نشان داده می شوند نسبت به مدل هایی که رنگ روشن تری دارند. البته این نکته نیز لازم به ذکر است که این خراش ها با صیقل و پولیش توسط فرد حرفه ای برطرف می شوند
  • ضدباکتری و ضدقارچ بودن از دیگر مزیت های یک سینک کورین است و طبیعتا تمیزکردن آن نیز ساده تر می باشد.

 سینک ظرفشویی کورین

معایب سینک ظرفشویی کورین

  • اگر اقتصاد خانواده را به عنوان یک پارامتر مهم در نظر بگیریم شاید بتوان گفت یکی از معایب سینک کورین قیمت بالاتر آن نسبت به سایر مدل های سینک ظرفشویی است که در مقابل مزایایی که از خرید این سینک به دست می آوریم در صورتی که متناسب با سلیقه و فضای آشپزخانه باشد انتخاب گران و هزینه بالایی نخواهد بود بلکه یک سرمایه گذاری دوراندیشانه است.

 سینک ظرفشویی کورین

چند نکته تکمیلی

  • سینک کورین تحت عنوان سینک آندرمونت نیز شناخته می شود که در مدل های کورین سینک ظرفشویی استیل البرز از این عنوان استفاده شده است.
  • الزاما جنس سینک کورین از سنگ مصنوعی یا گرانیت نیست و در حال حاضر شرکت های تولیدی اقدام به تولید سینک کورین با جنس استیل نیز می کنند که همان ویژگی های سینک کورین را داراست و فقط جنس آن از استیل ضدزنگ است.

سینک ظرفشویی کورین

در پایان جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد