سینک ظرفشویی الماس، سینکی مناسب ماست؟!

سینک نگین الماس که با برند الماس در بازار شناخته شده است مدعی 20 سال سابقه در طراحی و تولید انواع سینک های ظرفشویی می باشد. سینک های معمولی، نیمه فانتزی و فانتزی الماس جایگاه ویژه خود را در بازار داخلی دارا هستند. سینک ظرفشویی الماس مدعی مزیت رقابتی در قیمت با سایر برندهاست. به علاوه اینکه استفاده از ورق استنلس استیل 304 و با کیفیت از دیگر مزایای آن به حساب می آید.

سینک ظرفشویی الماس

شرکت تولیدی سینک ظرفشویی الماس تولید سینک های پرسی با عمق زیاد و در طرح ها و ابعاد متنوع را در دستور کار خود دارد. همچنین قابل ذکر است که بسته بندی زیبا و با استحکام از دیگر مزیت های این محصول به شمار می رود که حجم مخزن لگن بالا و قالب یک تکه را نیز باید به آن افزود.

ضخامت ورق سینک ظرفشویی الماس 6/0 و 7/0 میلیمتر می باشد. شرکت سینک نگین الماس تولید سینک های نیمه فانتزی با عمق 15 سانتیمتر را به صورت یک تکه در دستور کار خود دارد که این تولید را به عنوان تولیدی کاملا تخصصی در صنعت سینک ایران می داند.

از سویی سینک های فانتزی الماس نیز با عمق لگن 20 سانتیمتر می باشد.

همچنین مسوولیت پذیری، مشارکت سازنده، کار تیمی، خلاقیت و نوآوری، متمایز بودن و توجه به افراد و محیط زیست به عنوان ارزش های سازمانی مجموعه تولیدی سینک ظرفشویی الماس مطرح می شود.

سینک ظرفشویی الماس

جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد