خرید سینک ظرفشویی خارجی یا ایرانی؟

نه تنها در مورد خرید سینک ظرفشویی این سوال در ذهن ما ایجاد می شود که در زمان خرید هر محصول اساسی و مورد نیاز ما این سوال از سوالات اساسی و بدیهی است و از سوی دیگر دیر زمانی نیست که تولیدات داخلی امکان عرضه اندام و خودنمایی پیدا کرده اند و در گذشته نه چندان دور همواره محصولات وارداتی و اجناس خارجی بیشتر به چشم می خورده اند.

 

لطفا کمی صبر کنید!

و به چند سوالات زیر پاسخ دهید.

 

  • آیا در صنعت ساختمان آنچه که مورد تایید مهندسان و استانداردهای آزمایشگاهی است و بیشتر از سایر محصولات مورد استفاده قرار می گیرد فولاد و میلگرد ایرانی است یا خارجی؟
  • اگر قصد خرید جهیزیه داشته باشیم و محدودیت مالی نیز در کار نباشد بین فرش دستباف ایرانی و محصول خارجی کدام در اولویت است و حتی در نمونه فرش ماشینی کدام ارجحیت دارد؟
  • در زمانی که قصد تهیه و خرید آجیل شب عید را دارید آیا تابه حال به دنبال پسته خارجی بوده اید و یا اینکه برای عطر و بوی غذاهای خود خرید زعفران خارجی انجام داده اید؟

 

این ها نمونه های کوچکی از محصولات ایرانی است که حاضر نیستیم با هیچ مشابه خارجی آنها را عوض کنیم و تنها دلیلش این است که اصالت و مرغوبیت ذاتی آنها به ما اثبات شده و بر ما مسجل گردیده است. لکن در بسیاری از محصولات و کالاهای دیگر این ذهنیت تکامل نیافته و به بلوغ خود نرسیده است.

این موضوع که سینک ظرفشویی ایرانی که در داخل کشور تولید می شود و حاصل تلاش مهندسان و کارگران ایرانی است می تواند مرغوبیت و کیفیت بالاتری داشته باشد نسبت به سینک ظرفشویی خارجی یک واقعیت قابل پذیرش است و علی رغم اینکه شاید هنوز در زمانی که این مقاله نوشته می شود مواد اولیه سینک ظرفشویی جزو مواد وارداتی است لکن فرآیند تولید و کیفیت محصول نهایی بسیاری از کارخانجات داخلی قابل قبول بوده و درحد استانداردهای بین المللی است.

 

لکن برای خرید سینک ظرفشویی خارجی یا ایرانی اولین کاری که باید انجام دهید این است که این ذهنیت را از خود دور کنید که کلیه محصولات خارجی بر تولید داخلی ارجحیت دارند و معمولا در این موارد مثال شاخص و بارز خورو بسیار به ذهن گزینشی ما کمک می کند در حالی که سه نمونه مطرح شده در بالا و بسیاری موارد دیگر مثال های نقض محکمی بر این ذهنیت اند.

خرید سینک ظرفشویی

لذا مجموعه سینک سنتر جهت انتخاب و خرید سینک ظرفشویی خارجی یا ایرانی پیشنهاد می کند که ابتدا راهنمای خرید بهترین سینک ظرفشویی خارجی  را مرور نمایید و در ادامه راهنمای خرید سینک ظرفشویی را با دقت بیشتری مطالعه کنید و اگر علاقه مند شدید و خواهان اطلاعات جامع تری هستید به مطالعه خرید سینک ظرفشویی، نکات تکمیلی نیز بپردازید و

 

در پایان می توانید در صورت تمایل جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی کامل به سوالات شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد