سینک ظرفشویی فانتزی و نیمه فانتزی، تفاوت ها و ویژگی ها

سینک ظرفشویی فانتزی و نیمه فانتزی چه تفاوت هایی باهم دارند؟ در زمانی که میخواهید برای خرید سینک ظرفشویی اقدام کنید در مواجهه با این سوال چه پاسخی برای خود دارید؟ و انتخاب سینک فانتزی یا نیمه فانتزی چه ویژگی هایی را باخود به همراه می آورد؟ در ادامه این مقاله به بررسی تفاوت های مربوط به این دو نوع سینک می پردازیم.

سینک ظرفشویی فانتزی

سینک ظرفشویی فانتزی

سینک فانتزی به سینکی گفته می شود که عمق لگن آن بیشتر از 16 سانتیمتر است و می تواند این عمق تا 22 سانتیمتر نیز باشد که معمولا در عمده سینک های موجود در بازار عمق لگن 20 سانتیمتر را مشاهده می کنید و در مدل های جدیدتر آنها عمق لگن به 22 سانتیمتر نیز می رسد.

سینک ظرفشویی فانتزی توکار با عرض 50 سانتیمتر می باشد و این در حالی است که سینک فانتزی روکار معمولا دارای عرض 60 سانتیمتر است. از سوی دیگر طول سینک های فانتزی متفاوت بوده و بسته به اینکه مدل لگن آن چه باشد اعم از تک لگنه، دولگنه و یا سه لگنه بودن در اندازه های 63، 80، 100، 120 و بعضا 132 سانتیمتر نیز تولید می گردد.

مورد دیگری که در مورد سینک فانتزی قابل ذکر است ضخامت ورق آن می باشد که قطعا ضخامت ورق سینک فانتزی نسبت به مدل نیمه فانتزی آن بیشتر است.

و نکته آخری که قابل ذکر می باشد نوع بسته بندی و قطعات و ملحقات سینک ظرفشویی فانتزی است که بسته بندی آن به صورت جعبه و کارتن کاملا دربسته و همراه با سیفون است. همچنین در برخی از مدل های سینک فانتزی تخته گوشت، سبد و حتی جامایع ظرفشویی نیز داخل جعبه قرار دارد که بر روی کارتن سینک نیز قید شده است و از جمله مواردی است که حتما باید توسط مصرف کننده نهایی بررسی و چک شود و در صورتی که این اقلام کسری داشته باشد موارد را به نماینده فروش محصول سینک اطلاع داده و کسری اقلام را مطالبه نماید.

لازم به ذکر است بر اساس بارکدی که زیرلگن اغلب سینک های فانتزی وجود دارد کسری اقلام به کارخانه تولیدی اطلاع داده می شود و کسری اقلام گزارش شده بر اساس فیلم موجود از زمان بسته بندی سینک بررسی و تایید شده و تحویل مشتری می گردد.

سینک ظرفشویی فانتزی

 

سینک ظرفشویی نیمه فانتزی

سینک نیمه فانتزی به سینکی گفته می شود که عمق لگن آن در حد 16 سانتیمتر و یا کمتر است که تا عمق لگن 12 سانتیمتر نیز می باشد. معمولا و به طور متوسط بیشتر لگن های مربوط به سینک های نیمه فانتزی 14 سانتیمتر است و مشابه سینک های فانتزی در دو نوع توکار و روکار تولید می شوند که نوع توکار با عرض 50 سانتیمتر و نوع روکار آن با عرض 60 سانتیمتر است.

طول سینک ظرفشویی نیمه فانتزی نیز در اندازه های 80، 100 و 120 سانتیمتری است که این طول وابسته به مدل لگن سینک ظرفشویی است اعم از اینکه سینک تک لگنه، دولگنه و یا سه لگنه باشد.

معمولا ضخامت ورقی که سینک ظرفشویی نیمه فانتزی با آن تولید می شود کمتر از سینک فانتزی است و در ضخامت های 0/4، 0/6 و بعضا 0/8 میلیمتر است.

در مورد قطعات و ملحقات و بسته بندی نیز این مساله قابل ذکر می باشد که سینک نیمه فانتزی روکش مقوایی ساده ای دارد و سیفون آن جداگانه فروخته و تحویل مشتری می شود و قطعات و ملحقات اضافه تری مشابه سینک فانتزی ندارد.

سینک ظرفشویی نیمه فانتزی

 

نکات پایانی

  • شرکت هایی که به تولید سینک ظرفشویی می پردازند معمولا از یک طرح و مدل سینک هر دونوع فانتزی و نیمه فانتزی را تولید می کنند که ضمن اینکه تفاوت های ذکر شده در بالا را با یکدیگر دارند امکان انتخاب یک طرح و مدل از سینک ظرفشویی را در دو نوع فانتزی و نیمه فانتزی ایجاد می کنند.
  • قیمت سینک فانتزی بالاتر و گران تر از سینک نیمه فانتزی است.

 

در پایان جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی کامل به سوالات شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد