سینک ظرفشویی شیشه ای، انتخابی محکم یا شیشه ای؟!

سینک ظرفشویی شیشه ای یا کریستال یکی از محصولات سینک ظرفشویی می باشد که در برخی از کارخانجات تولید و عرضه می گردد. این محصول در دسته سینک های فانتزی قرار می گیرد که مدل نصب آن نیز جزو سینک های توکار است.

سینک ظرفشویی شیشه ای در نگاه اول بسیار جذاب و گیراست و بسیاری از افرادی که به دنبال زیبایی آشپزخانه خود هستند و از طرفی لوکس و مدرن بودن آشپزخانه برایشان بسیار با اهمیت است، سینک ظرفشویی شیشه ای را به عنوان یکی از انتخاب های خود در نظر می گیرند.

سینک ظرفشویی شیشه ای

سینک ظرفشویی شیشه ای یا کریستال با اضافه شدن یک صفحه کریستال بر روی لگن استیل تولید می شود و از جمله سینک های فانتزی توکار به شمار می رود و جزو سینک های فانتزی و تزیینی است که در آشپزخانه های لوکس و مدرن پیشنهاد می شود. لکن قبل از اینکه برای خرید سینک ظرفشویی شیشه ای اقدام کنیم و آن را در سبد خرید تجهیزات آشپزخانه خود قرار دهیم توجه به چند نکته بسیار ضروری است که قطعا دانستن این موارد در خرید و انتخاب بهتر به ما کمک شایانی می کند.

در ادامه به برخی از مزایا و معایب سینک ظرفشویی شیشه ای اشاره می شود.

سینک ظرفشویی شیشه ای

 

مزایای خرید سینک ظرفشویی شیشه ای

  • عمده مزیتی که در خرید سینک ظرفشویی شیشه ای یا کریستال مطرح می شود جذابیت ظاهری آن و معرفی این محصول به عنوان یک سینک فانتزی توکار می باشد و با توجه به اینکه در اغلب آشپزخانه هایی که به صورت مدرن طراحی می شود سینک های فانتزی توکار مستطیلی بدون لبه های گرد توصیه می گردد، سینک ظرفشویی شیشه ای نیز جذابیت خاص خود را خواهد داشت. چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ متفاوت و خاص بودن.

اما در کنار همه موارد فوق اطلاع از برخی معایب این محصول نیز ضروری می باشد که این آگاهی در انتخاب ما تاثیر می گذارد و یا لااقل ما را به این فکر می اندازد که برای مقابله با مواردی که در زیر عنوان می شود قبل از خرید تدابیر لازم را بیندیشیم و راه حل های مربوطه را مدنظر قرار دهیم.

 

معایب سینک ظرفشویی شیشه ای

  • نشان دادن لکه های آب سخت بر روی سینک

در سینک شیشه ای اگر پس از اینکه شستن ظرف ها به پایان رسید صفحه کریستال به خوبی شسته و خشک نشود باتوجه به سختی هایی که در آب وجود دارد قطعا ایجاد لکه روی صفحه کریستال پدیده ای عجیب نیست.

  • حساسیت به ظروف و ابزار شوینده سخت

صفحات شیشه ای و کریستال حساسیت بیشتری نسبت به ابزار سخت و نوک تیز دارند و خط و خش بیشتری برمی دارند به علاوه اینکه خط و خش روی صفحات شیشه ای با پولیش کردن از بین نمی رود و این در حالی است که برخی از ورق های استیل بنا به فرمولاسیون خود، خاصیت خودترمیمی طی زمان را دارند.

  • احتمال شکستگی شیشه و صفحه کریستال

این مورد نیز در سینک ظرفشویی کریستال دیده می شود که هم عدم دقت در حمل محصول منجر به این پدیده می گردد و هم اینکه در صورت برخورد جسم سخت در حین استفاده در آشپزخانه نیز احتمال شکستگی آن وجود دارد.

  • احتمال آب افتادن زیر صفحه و جداشدن لگن از صفحه کریستال

این موارد نیز از موارد دیگری است که در صورتی که شرکت تولیدکننده دقت کافی را انجام نداده باشد پس از مدتی استفاده از این محصول مواجه شدن با آنها اجتناب ناپذیر است.

در مجموع ضمن توجه خاص و ویژه به کلیه موارد فوق باز هم سینک ظرفشویی شیشه ای می تواند به عنوان یک انتخاب در آشپزخانه های مدرن مدنظر قرار گیرد. برای مثال در برخی موارد که آشپزخانه به دوبخش تزیینی و کاربردی تقسیم می شود، در قسمت آشپزخانه تزیینی استفاده از این محصول گزینه مناسبی است.

سینک ظرفشویی شیشه ای

در پایان جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی کامل به سوالات شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد