فروش سینک ظرفشویی با قیمت ارزان

خرید سینک ظرفشویی ارزان قیمت بسیار ایده آل و مطلوب است به شرط آنکه کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد و به همین دلیل است که فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت متقاضیان فراوانی دارد. لکن رعایت شرط عنوان شده بسیار با اهمیت است یعنی همان شرط کیفیت و کارایی که یک سینک ظرفشویی باید داشته باشد.

لذا در صورتی که تمایل دارید در زمینه خرید سینک ظرفشویی ارزان یا گران  بیشتر بدانید و همچنین برای خرید سینک ظرفشویی ارزان، مطمئن و آسان اقدام کنید می توانید مقالات مرتبط با همین عناوین را که در سایت سینک سنتر آمده است مطالعه نموده و در ادامه با ما همراه باشید تا با یکدیگر بررسی کنیم فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت در کجا واقعی است و در کجا ابزاری برای فریب یا سوء استفاده از ماست؟!

سینک ظرفشویی ارزان قیمت

برا ی فهمیدن این موضوع باید بدانیم علت فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت چیست؟ و چرا این اتفاق می افتد؟ و آیا هر عبارتی که تحت این عنوان به کار می رود به معنای خریدی با ارزش است و ارزندگی سینک ظرفشویی را به دنبال دارد؟

در ادامه به تشریح این موضوع می پردازیم:

 

به منظور حسن استفاده از شرایط فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت می توانید

با مدیر فروش و کارشناسان سینک سنتر تماس بگیرید.

 

ابتدا برای اینکه از فرآیند فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت درک صحیحی داشته باشیم نیازمند یک تفکیک هستیم.

و آن این است که فروش سینک ظرفشویی ارزان در دو حالت اتفاق می افتد:

سینک ظرفشویی ارزان قیمت

 • محصولی شناخته شده و مشخص به قیمتی پایین تر از عرف و تخفیفات متداول بازار فروخته می شود.
 • یک محصول ناشناخته با قیمتی ارزان و پایین تر از رنج قیمتی بازار به فروش می رود.

 

حال باید ببینیم در هریک از این دوحالتی که اتفاق می افتد چه احتمالاتی مطرح است و به چه نکاتی باید توجه نمود:

در حالت اول یعنی فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت برای محصولی که شناخته شده است احتمالات زیر مطرح می شود:

 • فروشنده سینک ظرفشویی در یک برهه زمانی خاص نیاز به نقدینگی دارد و بنا به هر دلیلی که مربوط به خود اوست و در همان برهه زمانی اتفاق می افتد جنس خود را حراج می کند تا نقدینگی لازم را تأمین نماید.
 • فروشنده در یک محصول مشخص تخفیف بالاتری را پیشنهاد می دهد اما در مقابل از بابت سایر اجناسی که در حاشیه محصول می فروشد و قیمت آنها بالاتر از عرف بازار است ضرر خود را جبران کرده و حتی شاید سود بیشتری هم ببرد. (این اتفاق برای محصولات و برندهای معروف که فروش بالایی دارند بسیار اتفاق می افتد.)
 • فروشنده کلا و در اصطلاح بازار، زیرفروش است که این مسأله یا در برندها و محصولات مشخصی است که در واقع مسأله موجود در شماره 2 مطرح است و یا اینکه در تمام محصولات خود چنین اقدامی را انجام می دهد که باز هم اگر موقتی باشد شاید به منظور جذب مشتری و رقابت در بازار است ولی اگر این کار را به طور پیوسته انجام دهد قطعا برشکستگی و اخراج از بازار را به همراه خواهد داشت.
 • احتمالی که در این شماره مورد توجه می باشد این است که بعضی از شرکت های تولیدی سینک ظرفشویی که در بازار وجود دارد در محصولات خود دارای درجه بندی 1 و 2 هستند و در برخی مواقع یک سینک ظرفشویی که دارای برند و کد محصول مشخصی است با کیفیت درجه دوم خود نیز موجود است و بعضا افراد سودجو به کتمان این مسأله می پردازند و محصول درجه دوم که قیمت بسیار پایین تری نیز دارد به عنوان محصول اصلی و درجه یک و با تخفیف بیشتر ارائه می شود.
 • علت دیگری که اسباب فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت می شود عدم هماهنگی است که در سیستم فروش وشرایط پرداخت برخی شرکت ها وجود دارد و این احتمال نیز وجود دارد که بعضی از نمایندگان شرکت ها از این شرایط چه در پرداخت دیون و چه در تعامل با شرکت، سوء استفاده کنند و در نتیجه با استفاده از این خلأ، اقدام به فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت بنمایند.
 • و احتمال دیگر این است که در شرایط اقتصادی که با بحران ارزی مواجه هستیم به دلیل تغییرات متناوبی که در قیمت ها صورت می گیرد بعضا خرید یک مشتری مربوط به یک یا چند مرحله افزایش قیمت قبلی است و طبیعتا این فرد می تواند فروش همان محصول را با قیمت جدید انجام دهد منتها با تخفیفی بسیار بالاتر از عرف و رنج بازار.
 • و احتمال آخر اینکه بسیاری از شرکت ها در تخفیفاتی که برای مشتریان اعمال می کنند تخفیفاتی را به پایان فصل و پایان سال اختصاص می دهند که این رقم تخفیف به حجم فروش نماینده بستگی دارد و هرچه حجم فروش بیشتر شود هم درصد تخفیف اعمالی توسط شرکت بالاتر می رود و هم اینکه میزان تخفیف نیز عدد قابل توجهی می گردد. لذا نمایندگان شرکت ها برای اینکه از این فرصت استفاده کنند و برای اینکه فروش خود را افزایش دهند ابه فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت اقدام نموده و تخفیفات ویژه ای ارائه می کنند.

 

به منظور حسن استفاده از شرایط فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت می توانید

با مدیر فروش و کارشناسان سینک سنتر تماس بگیرید.

سینک ظرفشویی ارزان قیمت

و اما در حالت دوم که یک سینک ظرفشویی ناشناخته به شما معرفی می شود آن هم با قیمتی که بسیار ارزان تر و پایین تر است از آن رنج قیمتی سینک ظرفشویی که در بازار اعلام می شود. در این مورد نیز علاوه بر احتمالات 7 گانه ای که در بالا مطرح گردید به دو نکته زیر نیز باید توجه ویژه ای داشت.

 • برخی از برندها که به تازگی در بازار حضور یافته اند برای اینکه بتوانند سهمی از بازار را به خود اختصاص دهند اقدام به فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت می کنند که در واقع قیمت ارزان برای نوبرندها یک مزیت رقابتی است لکن این محصولات برای مشتریان ناشناخته است که در کنار حاشیه سود بیشتر باید این مانع برطرف شود.
 • بعضی از محصولات علاوه بر ناشناخته بودن دارای کیفیتی پایین می باشند و خرید وفروش چنین محصولاتی بسیار پر ریسک است و میتواند کل فروش و اعتبار یک مجموعه را به خطر بیاندازد.

 

مجموعه سینک سنتر ضمن اینکه به کلیه موارد فوق اشراف کامل دارد و همچنین نسبت به محصولات موجود در بازار دارای اطلاعات کارشناسی است می تواند بهترین مشاور و همراه شما در خرید سینک ظرفشویی ارزان قیمت باشد.

سینک ظرفشویی ارزان قیمت

لذا به منظور حسن استفاده از شرایط فروش سینک ظرفشویی ارزان قیمت می توانید

با مدیر فروش و کارشناسان سینک سنتر تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد