سینک ظرفشویی لتو، برای تو یا ماندگار با تو؟!

سینک ظرفشویی لتو از تولیدات شرکت لتو یا + LETO می باشد. این شرکت در سال 1993 میلادی تاسیس شده است. شرکت لتو از سال 1387 با محصولات متنوع خود وارد بازار ایران شد.آشپزخانه خود را با محصولات LETO + با استقبال گرم و شیک تر، با طعم و مزه طراحی شده برای بیان طراوت، آرامش و کیفیت واقعی طراحی می کنیم!


ما معتقدیم لوازم اصلی و مهم مانند کابینت آشپزخانه – کوره – اجاق گاز – مایکروویو و سینک ها نقش اصلی را در این مرحله ایفا می کنند، به همین دلیل است که گروه LETO تصمیم به سرمایه گذاری در طراحی، ایمنی، گزینه های کامل، ویژگی های خوب، استقامت و کیفیت بالا برای افزایش کیفیت زندگی و افزودن خلاقیت و نوآوری به روحیه تجمعات خانوادگی!

محصولات ما در ایتالیا، ترکیه و چین تولید می شود، با استفاده از تکنیک های پیشرفته، فن آوری های معروف و مواد رول با کیفیت بالا تحت نظارت عالی کارشناسان برجسته، که به شرکت اجازه می دهد محصولات کاربردی، عملی و ظریف ارائه محصولات متناسب با نیازهای مختلف مشتریان با ارائه طیف وسیعی از محصولات.

LETO GROUP، برای برآورده ساختن نیازهای مشتریان خود، دارای خدمات پس از فروش و بهترین تکنسین های نصب شده برای احترام به مشتریان LETO + است.

همچنین سینک ظرفشویی لتو دارای 10 سال گارانتی است.

 

سینک ظرفشویی لتو

 

جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی لتو با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد