فروش انواع سینک ظرفشویی کنجی

انواع سینک ظرفشویی کنجی یا گوشه طرحی جدید از سینک های ظرفشویی است که تحت عنوان سینک L نیز شناخته می شوند. این نوع از سینک ظرفشویی بیشتر در خانه های کوچک و آشپزخانه های کوچکتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد و هدف از تولید و نصب آنها استفاده بهینه از فضای آشپزخانه است.

با توجه به اینکه عمدتاً آشپزخانه های ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار بوده اند محدودیت فضایی در آنها کمتر به چشم می خورد و طبیعتا استفاده از سینک ظرفشویی کنجی بسیار متداول نبوده است اما با توجه به رشد چشمگیری که در شهرنشینی ایجاد شده و کوچکتر شدن فضاهای مسکونی را به دنبال داشته این نیاز بیشتر و بیشتر شده است.

سینک ظرفشویی کنجی

فروش انواع سینک ظرفشویی کنجی در مدل های تک لگنه و دولگنه می باشد که می تواند به حالت انحنا در گوشه و یا با زاویه قائمه طراحی و تولید گردد. نصب سینک ظرفشویی گوشه مزیت هایی را با خود به همراه می آورد و ضمن اینکه از فضای گوشه آشپزخانه استفاده مفیدی می کند فضای کمتری را نیز به خود اختصاص می دهد.

تنها عیبی که برای این محصول می توان متصور شد آن است که با توجه به قرار گرفتن در زاویه آشپزخانه فردی که در کنار آن می ایستد فضای مانور بسیار کمتری دارد و برای فرد عامل ایجاد محدودیت در فعالیت می کند.

سینک ظرفشویی کنجی

سینک ظرفشویی کنجی

در هرحال اگر فضای آشپزخانه کوچک باشد یا اینکه فضای آشپزخانه متفاوت و خاص طراحی شده باشد و یا ایده طراح دکوراسیون جاسازی سینک ظرفشویی در گوشه کابینت هاست می توان از انواع سینک ظرفشویی کنجی استفاده نمود.

فروش سینک ظرفشویی گوشه بسیار محدود بوده و در برخی از شرکت ها تولید می شود و به دلیل متقاضیان خاص و ویژه ای که دارد و از طرفی مراحل سختی که در فرآیند تولید آن می باشد از شرکت ها و منابع خاصی قابل تهیه و تاّمین است و بعضاً بنا به سفارش مشتری تولید می گردد.

مجموعه سینک سنتر با دانش فنی و اطلاعات جامعی که از بازار تهیه، تولید و واردات این محصول در اختیار دارد آماده همکاری در تهیه، تأمین و فروش سینک ظرفشویی کنجی می باشد.

سینک ظرفشویی کنجی

جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد