سینک ظرفشویی روکار و توکار، کدام بهتراست؟ | سال 1401

سینک ظرفشویی روکار و توکار

سینک ظرفشویی روکار و توکار! کدام بهتر است؟ از نظر زیبایی و اصول فنی کدام یک برای آشپزخانه مناسب تر است؟ کدبانوی خانه با علم و آگاهی کدامیک را ترجیح می دهد؟ پاسخ این سوالات را در ادامه خواهید یافت.

تفاوت سینک ظرفشویی روکار و توکار

تفاوت سینک ظرفشویی روکار و توکار

سینک ظرفشویی روکار و توکار تفاوت هایی دارند که این تفاوت ها از نظر فنی و زیبایی در ادامه آمده است.

از نظر ظاهری و فنی

پر واضح است که از نظر ظاهری و فنی چه تفاوتی وجود دارد بین سینک ظرفشویی روکار و توکار.
لکن همانطور که از نام هریک مشخص است سینک ظرفشویی روکار دارای چهارچوب است و به شکلی بر روی کابینت نصب می شود که در قسمت جلو و عقب آن برآمدگی دارد و این برآمدگی روی کابینت را می پوشاند. ولی سینک ظرفشویی توکار فاقد چارچوب است و هر چهارطرف آن در وسط برش کابینت قرار می گیرد و از چهارطرف آب بندی می شود.

تفاوت سینک ظرفشویی روکار و توکار

از نظر ظاهری و زیبایی

پاسخ این سوال نیز تاحدی مشخص است. قطعا وقتی بین سینک ظرفشویی روکار و توکار بنا بر انتخاب باشد در آشپزخانه های مدرن، سینک توکار زیبایی و ظرافت بیشتری دارد. لکن این مساله به معنای زیبا نبودن سینک روکار نیست و به عنوان یک تصمیم مطلق نیست. چراکه سینک روکار نیز کاربردهای خاص خود را داراست.

نکته قابل توجه!

البته این نکته نیز قابل توجه است که در آشپزخانه هایی که ب طراحی مدرن است اغلب سینک های مستطیل بدون لبه های گرد توصیه می شود و در آشپزخانه هایی که با طراحی کلاسیک است سینک های بیضی یا گرد بدون لبه های تیز توصیه می گردد.

 

سینک ظرفشویی روکار و توکار

خرید سینک ظرفشویی روکار یا توکار؟

برای خرید سینک ظرفشویی توکار و روکار فقط کافیست اطلاعات لازم در مورد سینک ظرفشویی توکار یا روکار را داشته باشید. تفاوت ها، مزایا و معایب هریک را بسنجید و باتوجه به فضا و کاربردی که مدنظر شماست دست به انتخاب بزنید. برای دستیابی به این هدف مقاله ای در سایت سینک سنتر قرار گرفته است تحت عنوان سینک ظرفشویی روکار و توکار، کدام بهتر است؟
با مطالعه این مقاله می توانید با زوایای مختلف سینک ظرفشویی روکار و توکار آشنا شوید و دست به انتخاب بهتری بزنید.

همچنین مجموعه سینک سنتر جهت انتخاب و خرید سینک ظرفشویی ایده آل ومناسب پیشنهاد می کند که مجموعه مقالات و مطالبی را که در دسته مقالات خرید سینک ظرفشویی همین سایت قرار دارد مطالعه نمایید و برای شروع می توانید ابتدا راهنمای خرید سینک ظرفشویی را با دقت مطالعه کرده و در صورتی که علاقه مند شدید و خواهان اطلاعات جامع تری در این زمینه هستید به مطالعه خرید سینک ظرفشویی، نکات تکمیلی نیز بپردازید و

در پایان در صورت تمایل جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی می توانید با ما تماس بگیرید.
مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی کامل به سوالات شما هستند.
آشپزخانه زیبا شایسته شماست.

 

سینک ظرفشویی روکار درسا

سینک نیمه فانتزی روکار درسا

سینک های نیمه فانتزی روکار درسا طرفداران و متقاضیان مخصوص به خود را داراست. سینک نیمه فانتزی روکار درسا نیز مانند سایر سینک های تولیدی این برند با کد اختصاری DS مشخص می شود و معروفترین آنها در سری 700 می باشد که برای نمونه عبارتند از DS723، 4DS72، 730DS و 738DS

 

برای اطلاعات بیشتر و خرید آسان با مجموعه سینک سنتر تماس حاصل فرمایید

 

منبع:
dar
b2n

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد