سینک ظرفشویی کوچک

سینک ظرفشویی کوچک یا سینک کوچک به سینکی گفته می شود که از نظر ابعاد و میزان فضایی که اشغال می کند دارای کمترین طول و عرض ممکن باشد. زیرا انواع سینک ظرفشویی در ابعاد متفاوتی تولید می شود و این ابعاد بسیار وابسته به تعداد لگن سینک ظرفشویی است.

سینک ظرفشویی کوچک

عرض سینک های ظرفشویی توکار عمدتاُ ۵۰ سانتیمتر می باشد و این در حالی است که عرض سینک های ظرفشویی روکار ۶۰ سانتیمتر است و این تفاوت به دلیل تفاوتی است که در نصب و نحوه قرارگیری آنها روی کابینت ایجاد می شود.

طول سینک ظرفشویی رنج متغیری از ۸۰ سانتیمتر تا ۱۲۰ سانتیمتر را در بر می گیرد که این طول در سینک های فانتزی شیشه ای تا ۱۳۰ سانتیمتر هم می رسد و این تنوع درابعاد به نوع سینک و تعداد لگن آن مربوط می شود.

سینک ظرفشویی کوچک

نکته ای که در مورد سینک کوچک یا سینک ظرفشویی کوچک مورد توجه قرار می گیرد آن است که سینک کوچک معمولا دارای یک لگن مربع، مستطیل و یا دایره ای است که البته لگن دوم بسیار کوچک نیز در بعضی از مدل ها وجود دارد و می تواند همراه با یک سینی کوچک باشد و یا اینکه حتی بدون سینی تولید شود.

برخی سینک های ظرفشویی کنجی نیز از جمله سینک های کوچک اند که به دلیل قرار گرفتن در یک گوشه آشپزخانه دارای ابعاد کوچکتری از سینک های ظرفشویی متداول اند.

سینک ظرفشویی کوچک

عمده شرکت هایی که به تولید سینک ظرفشویی مشغولند در سبد محصولات خود یک یا چند مدل سینک کوچک نیز دارند که این مدل سینک ها در آشپزخانه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. سینک کوچک متناسب با فضای کافی شاپ ها، فروشگاه ها و کلیه اماکنی است که با محدودیت فضا مواجه اند و یک انتخاب کاملا معقول و اقتصادی است. جهت آشنایی بیشتر با محصول سینک ظرفشویی می توانی از کلیه مقالات و اطلاعاتی که در سایت سینک سنتر موجود است استفاده کنید و در پایان

 

جهت خرید و تهیه هریک از محصولات سینک ظرفشویی می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش و کارشناسان مجموعه سینک سنتر آماده راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند.

آشپزخانه زیبا شایسته شماست.