سینک ظرفشویی روکار| خرید ارزان به قیمت کارخانه

سینک ظرفشویی روکار یکی از اصطلاحاتی است که در زمان خرید سینک ظرفشویی مطرح می شود و مربوط به نوع سینک از لحاظ شرایط نصب بر روی کابینت است. سینک ظرفشویی روکار شرایط نصب متفاوتی دارد و از همین رو قبل از خرید آن باید با نصاب سینک یا کابینت کار منزل هماهنگی لازم انجام شود. تفاوت های موجود در سینک روکار و ابعاد آن باعث شده است تا به عنوان محصولی با شرایط ویژه در خرید مطرح گردد و مشتریان مخصوص به خود را نیز داشته باشد.

انواع سینک ظرفشویی در نصب

برای آشنایی بیشتر با سینک روکار لازم است تا در ابتدا با انواع سینک ظرفشویی بر اساس مدل نصب آنها آشنا شده و در ادامه به صورت ویژه و خاص روی مشخصات سینک روکار تمرکز شود.

سینک ظرفشویی روکار

یکی از انواع سینک ظرفشویی است که از چهار طرف سینک بر روی صفحه کابینت یا لبه های چهارپایه قرار می گیرد و در ضلعی که شیرظرفشویی نصب می گردد دارای برآمدگی است که در کنار دیوار به سرامیک بدنه مماس می شود

سینک ظرفشویی توکار

دومین مدل از سینک ظرفشویی سینک های توکار هستند که طرفداران بسیاری داشته و از لحاظ نصب هر چهارطرف سینک داخل صفحه کابینت نصب می گردد و لبه آن روی سطح کابینت قرار گرفته و کاملا از چهار طرف آب بندی می شود

سینک ظرفشویی زیرصفحه ای (Under Mount)

سینک زیرصفحه ای یا زیرکابینتی سینک های فاقد سینی هستند که دارای یک یا دولگن بوده و از زیر صفحه کابینت نصب و آب بندی می گردند. این سینک ها با نام های زیرکورین یا آندرمونت نیز شناخته شده و در شرکت های تولیدی متعددی طراحی و عرضه می شوند.
 در مواردی سینک زیرصفحه ای نیز در مدل انواع سینک توکار دسته بندی می شود و منجر به این موضوع می گردد که تفکیک آن با سینک های توکار را کمی سخت می کند که در اینجا به دلیل مدل نصب متفاوت از سینک های توکار، عنوان دیگری به آن داده شده است

سینک هم سطح (Flush Mount)

اصطلاح فلش مونت بیشتر در مورد اجاق گازهای صفحه ای به کار برده می شود و در اصل هم سطح کردن لبه اجاق گاز یا سینک ظرفشویی با سطح کابینت را می گویند. به این صورت که توسط دستگاه برش سطح کابینت به ضخامت ورق سینک یا اجاق برداشته می شود تا در زمان نصب لبه سینک کاملا همتراز سطح کابینت باشد.
در تولیدات داخلی سینک فلش مونت یا هم سطح بسیار نادر می باشد ولی در بعضی از نمونه های سینک ظرفشویی خارجی مانند سینک ظرفشویی لتو این محصول تولید و عرضه شده است

تفاوت سینک ظرفشویی روکار و توکار

تفاوت سینک ظرفشویی روکار و توکار

فراوانی سینک روکار و توکار در بازار تجهیزات آشپزخانه بیشتر از سایر انواع سینک می باشد و به همین نسبت میزان تولید آنها نیز بیشتر است. لذا مقتضی است که تفاوت های کلیدی بین سینک روکار و توکار مطرح شده و به بیانی مشخص گردد که فرق بین سینک روکار و توکار چیست؟

نصب سینک روکار

نصب سینک روکار همان طور که عنوان گردید از چهار طرف بر روی کابینت یا چهارپایه می باشد و برخلاف انواع سینک توکار و زیرصفحه ای نیازی به آب بندی لبه ها ندارد و به همین علت مسأله پوسیدگی یا نفوذ آب به زیر صفحه کابینت کمتر مطرح است.

ابعاد سینک روکار

تفاوتی که از نظر ابعادی بین سینک های روکار و توکار وجود دارد در جهت عرض سینک ظرفشویی است به این معنا که عرض تمام سینک های توکار به طور معمول در حدود 50 سانتیمتر می باشد و این در حالیست که عرض سینک روکار عددی در حدود 60 سانتیمتر است.
 البته کدمحصولاتی از سینک ظرفشویی وجود دارند که با مدل نصب روکار و عرض 50 سانتیمتر نیز تولید میگردند که در این موارد در زمان خرید به غیر از سوالی که راجع به مدل نصب روکار یا توکار سینک می شود عرض 50 یا 60 سانتیمتر آن نیز باید مشخص گردد.

قیمت سینک روکار

معمولا قیمت انواع سینک در مدل روکار و توکار تفاوت آنچنانی ندارد و به دلیل اینکه سینک های روکار عرض بیشتری دارند و سطح ورق بیشتری را نیز مورد استفاده قرار می دهند منطقی است که قیمت بالاتری را نیز داشته باشند اما در عمل مشاهده می کنیم که عکس این قضیه نیز صدق می کند و مبنای مشخصی برای آن وجود نداشته و بیشتر تابع شرایط قیمت گذاری شرکت تولید کننده است.

انواع سینک ظرفشویی در نوع ساخت و تولید

  سینک معمولی
  سینک نیمه فانتزی
  سینک فانتزی
  سینک صنعت

انواع سینک ظرفشویی در ماده اولیه

  سینک استیل
  سینک شیشه ای
  سینک گرانیتی
  سینک سرامیکی

چند نمونه از سینک های موجود در بازار

  سینک ظرفشویی البرز
  سینک ظرفشویی اخوان
  سینک ظرفشویی ایلیا استیل
  سینک ظرفشویی ایتالیایی

کد کوتاه : https://b2n.ir/906443

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

درباه ما

سینک سنتر به عنوان مرکز اصلی در تولید و فروش انواع سینک ظرفشویی و متعلقات آن با بهره گیری از تیم فنی متخصص و تجربه کاری بالا آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصول سینک ظرفشویی است

تماس با ما

حقوق سایت sinkcenter.ir محفوظ می باشد